up
ara
ÜYELER
DİĞER

Distopya Filmleri

Yeni Distopya Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Distopya filmleri listelenmektedir.

En İyi Distopya Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Distopya filmleri listelenmektedir.
9.2
2020 yılında İngiltere'de totaliter bir rejim ile baskıcı bir toplum düzeni oluşturulmuştur. Bir gün V adında bir adam, Evey adında masum bir kadını kurtarır. Bir anlamda toplumun kurtuluşunu temsil eden bu olay, insanları tetikleyerek rejime karşı bir başkaldırı başlatmalarına ön ayak olur.
8.3
Uyumsuz (2014)
Distopik bir ülkede halk, erdemlerine göre beş bölgeye ayrılmıştır. 16 yaşına gelen herkese hayatlarının geri kalanında hangi bölgede yaşamak istedikleri sorulur. Tris, ailesinden ayrılmayı göze alıp herkesi şaşırtan bir karar verirek kendi bölgesinden ayrılır. Ancak çok geçmeden hiçbir grupla eşleşemeyen uyumsuz biri olduğunu öğrenir.
8.3
Kuralsız (2015)
Tris'in hiçbir grupla özdeşleşmeyen bir "uyumsuz" olduğunu anladığı birinci filmin devamı olan bu filmde halk ile yönetim arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir ve herkes tarafını seçmek zorundadır.
8.5
Ailesini kaybeden ve hayatta kalma mücadelesi veren Max, kötülüklerle dolu bu dünyada masum kalmış bir grup insana yardım etmek zorunluluğunda kalır.
8.2
12 Maymun (1995)
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 12 Maymun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu William Allen Young yer aldığı, yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Göç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yasak Bölge 9 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Şehir kurallarına göre yalnız insanlar bir otele götürülerek 45 gün içinde kendilerine bir eş bulmaları beklenir. Bu süre içinde eş bulamayanlar hayvana dönüştürülüp ormana bırakılmaktadır.
8.4
İsyan (2002)
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini Kurt Wimmer üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Ütopya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İsyan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Yol (2009)
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini John Hillcoat üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Post Apokaliptik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yol isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Metropolis (1927)
Başrollünde oyuncu Theodor Loos yer aldığı, yönetmenliğini Fritz Lang üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Metropolis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
1984 (1956)
Başrollünde oyuncu Donald Pleasence yer aldığı, yönetmenliğini Michael Anderson üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Distopya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 1984 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Pete Postlethwaite yer aldığı, yönetmenliğini Franny Armstrong üstlendiği film Belgesel türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aptallık Çağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
They Live (1988)
Başrollünde oyuncu Keith David yer aldığı, yönetmenliğini John Carpenter üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden They Live isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Peter Gallagher yer aldığı, yönetmenliğini Larry Williams üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Distopya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Brave New World isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Ana Lily Amirpour üstlendiği film Distopya türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Distopya, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Bad Batch isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Distopya Filmleri

En iyi yabancı yapım Distopya filmleri listelenmektedir.

Yerli Distopya Filmleri

En iyi yerli yapım Distopya filmleri listelenmektedir.