up
ara

Doğal Afet Filmleri

Yeni Doğal Afet Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Doğal Afet filmleri listelenmektedir.

En İyi Doğal Afet Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Doğal Afet filmleri listelenmektedir.
8.6
Buz Devri'nin maceracı kahramanları bu defa buzdağından yaptıkları bir gemi ile denizlere açılıyor. Mamut Manny ve arkadaşlarını bu yolculukta korkunç deniz yaratıkları ve korsanlar bekliyor.
8.2
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor.Felaket, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarından Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
8.9
Kurtarma görevlisi Jerry ve köpekleri ile olan dostluğunun kazalar ve ayrılıklar ile sınanmasını anlatmaktadır.
8.9
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Nesli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ağalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Züğürt Ağa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Bob Gunton yer aldığı, yönetmenliğini Wolfgang Petersen üstlendiği film Doğal Afet türünde izleyicisini bekliyor.Doğal Afet, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kusursuz Fırtına isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Kasırga (1996)
Başrollünde oyuncu Philip Seymour Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini Jan de Bont üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kasırga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Dalga (2015)
Başrollünde oyuncu Kristoffer Joner yer aldığı, yönetmenliğini Roar Uthaug üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dalga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Kim Yoojung yer aldığı, yönetmenliğini Jegyun Yun üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Tsunami türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tsunamiden Kaçış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
8 Aralık 2017'de vizyona giren Only The Brave, 2013 yılında Yarnell Tepesi'nde çıkan dev yangını konu ediniyor. Filmde cesur bir itfaiye grubunun büyük mücadelesini izliyoruz.
8.5
Başrollünde oyuncu Barack Obama yer aldığı, yönetmenliğini Fisher Stevens üstlendiği film Doğal Afet türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Doğal Afet, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Before the Flood isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Fırtına (2009)
Başrollünde oyuncu Serge Price yer aldığı, yönetmenliğini Ben Sombogaart üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fırtına isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Doğal Afet Filmleri

En iyi yabancı yapım Doğal Afet filmleri listelenmektedir.

Yerli Doğal Afet Filmleri

En iyi yerli yapım Doğal Afet filmleri listelenmektedir.
Doğal Afet Filmleri
Doğal Afet filmleri, İnsanoğlunun depremler, volkanik patlamalar ve diğer tüm afetlerden etkisini yansıtan filmlerdir. Görsel şölenlerin bolca bulunduğu, yok olmanın eşiğine gelen canlıları, her duruma hazırlıklı olamayan insanları ve nicesini bu filmlerde bulabilirsiniz.