up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Dostluk Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Dostluk filmleri listelenmiştir.
8.0
Stajyer (2015)
Başarılı bir şirkete sahip olan Jules, çalışanlarından birisinin tavsiye etmesi üzerine yeni bir stajyer programı açar. Yaşlarını biraz almış kişilere yönelik olan bu program ile çalışmaya başlayan kişi 70 yaşında ki Ben Whittaker olur. Zamanla bu iş ilişkisi sağlam bir dostluğa dönüşür.
8.9
Son Mektup (2015)
Başrollünde oyuncu Tansel Öngel yer aldığı, yönetmenliğini Özhan Eren üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Çanakkale türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Mektup isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Heidi (2015)
Heidi ailesini kaybettikten sonra teyzesi ile beraber yaşamaya başlar. Bir süre sonra ise dedesinin yanına gider. Dedesi huysuz ve aksi olan Heidi’nin yaşadıkları anlatılmaktadır.
9.3
Başrollünde oyuncu Jamie Lee Curtis yer aldığı, yönetmenliğini Sean McNamara üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spare Parts isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
1880'lerde Fransa'da geçen animasyon film, balerin olma hayalleri kuran 11 yaşında öksüz bir kız olan Félicie'nin hayatını ele alıyor.
7.0
Twenty (2015)
Başrollünde oyuncu Jung So-min yer aldığı, yönetmenliğini Lee Byeong-hun (i) üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Twenty isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Emma Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Peter Flinth üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Arkadaşlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spinning Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
LAMB (2015)
Başrollünde oyuncu Jess Weixler yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dostluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Arkadaşlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden LAMB isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Maksim Matveev yer aldığı, yönetmenliğini Sergei Snezhkin üstlendiği film Rusya türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Rusya, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kontributsiya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
February (2015)
Başrollünde oyuncu Emma Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Oz Perkins üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden February isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Daryl Hannah yer aldığı, yönetmenliğini Justin Kelly üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ben, Michael isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini James Cox üstlendiği film Dostluk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Arkadaşlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Billionaire Boys Club isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!