up
ara

Dövüş Filmleri

Yeni Dövüş Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Dövüş filmleri listelenmektedir.

En İyi Dövüş Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Dövüş filmleri listelenmektedir.
9.2
Jack, uykusuzluk problemi yaşayan sıradan bir sigorta memurudur. Hayatının tekdüzeliğinden kurtulmanın yollarını araken karşısına Tyler Durden çıkar. Toplum kurallarından ve dayatmalardan bıkan ikili hayatlarını değiştirecek olan Dövüş Kulübü'nü kurarlar.
8.3
Uyumsuz (2014)
Distopik bir ülkede halk, erdemlerine göre beş bölgeye ayrılmıştır. 16 yaşına gelen herkese hayatlarının geri kalanında hangi bölgede yaşamak istedikleri sorulur. Tris, ailesinden ayrılmayı göze alıp herkesi şaşırtan bir karar verirek kendi bölgesinden ayrılır. Ancak çok geçmeden hiçbir grupla eşleşemeyen uyumsuz biri olduğunu öğrenir.
8.9
Matrix (1999)
Gündüzleri yazılımcı, geceleri ise bir hacker olan Neo uzun süredir arayışta olduğu gizli bir örgüt liderinden hayatın asıl gerçeklerini öğrenir ve otoriteye karşı verilen savaşa katılır.
8.3
Kuralsız (2015)
Tris'in hiçbir grupla özdeşleşmeyen bir "uyumsuz" olduğunu anladığı birinci filmin devamı olan bu filmde halk ile yönetim arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir ve herkes tarafını seçmek zorundadır.
8.6
Gelin (Uma Thurman), eski patronu Bill, inzivaya çekilmiş olan Budd ve güvenilmez Elle'e karşı verdiği intikam mücadelesine devam ediyor.
8.8
Yakın gelecekte robot dövüşleri en çok rağbet gören spordur. Borç içindeki Charlie Kenton yeni robotu ile iddialıdır ancak oğlunun tekrar hayatına girmesi ile her şey değişecektir.
8.4
Sadece Sen (2014)
Başrollünde oyuncu Cezmi Baskın yer aldığı, yönetmenliğini Hakan Yonat üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hastane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Sen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Jackie Chan yer aldığı, yönetmenliğini Harald Zwart üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Karate Kid isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Ip Man 2 (2010)
Ip Man, 1949'da Hong Kong'a gider ve Wing Chun dövüş sanatı disiplinlerini yaymak için büyük bir mücadeleye girişir.
8.6
Kung fu yapan pandamız Jo bu macerasında Kai ile savaşıp, pandaların yaşadığı yeri Kai’den kurtarmaya çalışacaktır.
7.7
Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü, şehre dehşet saçmaya başlamıştır. Yıllardır yer yüzüne çıkmayan ninja kaplumbağalar, Shredder ile savaşmak ve planlarını alt üst etmek için yer yüzüne çıkmaya karar verirler.
8.5
Octavio, sorumsuz abisinin eşi Susana'ya tutkulu bir aşk ile bağlıdır.
8.1
47 Ronin (2013)
Efendisiz kalmış samuraylara yani roninler ve ingiliz bir denizci ile japon bir kadının evlilik dışı oğulları Kai nin Lord Kira'dan intikamı anlatılır.
9.0
Başrollünde oyuncu Caco Ciocler yer aldığı, yönetmenliğini Marcos Bernstein üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeker Portakalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Louis Leterrier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kır Zincirlerini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Stephen Graham yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Mafya türünde izleyicisini bekliyor.Mafya, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York Çeteleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Demolition (2015)
Karısını trafik kazasında kaybettikten sonra toparlanamayan Davis’in, hayatına sıfırdan başlamasını konu alan filmdir.
8.3
Rocky 4 (1985)
Başrollünde oyuncu Sylvester Stallone yer aldığı, yönetmenliğini Sylvester Stallone üstlendiği film Boks, Boksör türünde izleyicisini bekliyor.Boks, Boksör, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rocky 4 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Ip Man 3 (2015)
Ip Man, 1950’lerin sonlarında küçük oğlu ve karısıyla beraber sakin bir hayat sürdürmektedir. Ancak, Frank adında Amerikalı bir çete lideri, mahalledeki mülkleri ele geçirmeye başlayınca herkesin huzuru kaçar. Bunun üzerine Ip Man ve öğrencileri, mahalleyi korumak için Frank’e karşı bir mücadele başlatırlar. Öfkelenen çete üyelerinin, içlerinde Ip Man’in oğlunun da bulunduğu bir grup öğrenciyi kaçırmasıyla işler iyice kızışır.
9.0
Başrollünde oyuncu Uma Thurman yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kill Bill Vol. 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Dövüş Filmleri

En iyi yabancı yapım Dövüş filmleri listelenmektedir.

Yerli Dövüş Filmleri

En iyi yerli yapım Dövüş filmleri listelenmektedir.