up
ara

Düğün Filmleri

Yeni Düğün Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Düğün filmleri listelenmektedir.

En İyi Düğün Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Düğün filmleri listelenmektedir.
8.0
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
8.0
Daha önce Las Vegas'taki bekarlığa veda partisinde işlerin çığrından çıkmasına sebep olacak kadar dağıtan grup bu defa yine bir bekarlığa veda partisi için Bangkok'a giderler. Ertesi sabah hiçbir şey hatırlamadan uyanan grubun önceki gece neler yaşandığını çözmek için çok vakitleri yoktur.
8.3
Limonata (2015)
6.8
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
7.5
Liv ve Emma çocukluklarından beri birbirlerini tanıyan iki yakın arkadaştır. İkisinin de tek hayali bir gün The Plaza Hotel'de evlenebilmektir. Yapılan bir hata sonucu düğün tarihleri çakışan iki yakın arkadaş arasında The Plaza Hotel için büyük bir savaş başlar.
6.6
7.4
Mamma Mia (2008)
7.2
Filmde dedesi ile beraber Florida’ya giden Jason’ın hayatı anlatılmaktadır. Dedesi hayatın tadını çıkartırken kendisi de asıl olan şeyin hayatın tadını çıkarmak olduğuna karar verir.
7.8
Nedimeler (2011)
7.4
7.3
6.1
8.1
Avcı (1978)
6.9
Filmde evlilik hazırlıkları yapan bir çift, müstakbel karısının iki çocuğuna baba olmak isteyen bir adam. Kadının eski kocasının, düğün hazırlıklarını öğrenmesi ile başlayan bir macerayı konu alır.
10.0
Heartburn (1986)
6.0
8.0
Deprem (1976)

Yabancı Düğün Filmleri

En iyi yabancı yapım Düğün filmleri listelenmektedir.

Yerli Düğün Filmleri

En iyi yerli yapım Düğün filmleri listelenmektedir.