up
ara
ÜYELER
DİĞER

Düğün Filmleri

Yeni Düğün Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Düğün filmleri listelenmektedir.

En İyi Düğün Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Düğün filmleri listelenmektedir.
8.0
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
8.0
Daha önce Las Vegas'taki bekarlığa veda partisinde işlerin çığrından çıkmasına sebep olacak kadar dağıtan grup bu defa yine bir bekarlığa veda partisi için Bangkok'a giderler. Ertesi sabah hiçbir şey hatırlamadan uyanan grubun önceki gece neler yaşandığını çözmek için çok vakitleri yoktur.
8.3
Limonata (2015)
Başrollünde oyuncu Ertan Saban yer aldığı, yönetmenliğini Ali Atay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Limonata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
7.5
Liv ve Emma çocukluklarından beri birbirlerini tanıyan iki yakın arkadaştır. İkisinin de tek hayali bir gün The Plaza Hotel'de evlenebilmektir. Yapılan bir hata sonucu düğün tarihleri çakışan iki yakın arkadaş arasında The Plaza Hotel için büyük bir savaş başlar.
7.7
Başrollünde oyuncu Katherine Heigl yer aldığı, yönetmenliğini Anne Fletcher üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Benimle Evlenir Misin? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Mark Mylod üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yabancı , Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Senden Önce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Mamma Mia (2008)
Başrollünde oyuncu Colin Firth yer aldığı, yönetmenliğini Phyllida Lloyd üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mamma Mia isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Filmde dedesi ile beraber Florida’ya giden Jason’ın hayatı anlatılmaktadır. Dedesi hayatın tadını çıkartırken kendisi de asıl olan şeyin hayatın tadını çıkarmak olduğuna karar verir.
8.2
Nedimeler (2011)
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Paul Feig üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Evlilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nedimeler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Debra Messing yer aldığı, yönetmenliğini Clare Kilner üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiralık Sevgili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Dwayne Johnson yer aldığı, yönetmenliğini Andy Fickman üstlendiği film Düğün türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Düğün, Başarı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yine mi Sen? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.1
Başrollünde oyuncu Kevin Costner yer aldığı, yönetmenliğini Rob Reiner üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerçek Dedikodu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Avcı (1978)
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Michael Cimino üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avcı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Adile Naşit yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gırgıriyede Şenlik Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Filmde evlilik hazırlıkları yapan bir çift, müstakbel karısının iki çocuğuna baba olmak isteyen bir adam. Kadının eski kocasının, düğün hazırlıklarını öğrenmesi ile başlayan bir macerayı konu alır.
8.5
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Sooraj R. Barjatya üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hum Aapke Hain Koun...! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Heartburn (1986)
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Mike Nichols üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gazetecilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heartburn isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Aubrey Dollar yer aldığı, yönetmenliğini John Burgess üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gönlümü Çaldın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Deprem (1976)
Başrollünde oyuncu Türkan Şoray yer aldığı, yönetmenliğini Şerif Gören üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deprem isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Düğün Filmleri

En iyi yabancı yapım Düğün filmleri listelenmektedir.

Yerli Düğün Filmleri

En iyi yerli yapım Düğün filmleri listelenmektedir.