up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Eğlence Filmleri

En yüksek oy almış filmler en iyi Eğlence filmleri olarak listelenmiştir.
9.0
CM101MMXI Fundamentals, Cem Yılmaz'ın hem kendi çevresinde hem de dünyada olup biten olayları kendine özgü mizah anlayışıyla anlattığı, beyazperdeye ilk defa yansıtılan talk show gösterisidir.
9.0
Türk sinemasında, korku ve komedinin bir arada bulunduğu nadir örneklerden biridir Süt Kardeşler. Melek Hanım’ın konağına sürekli olarak Gulyabani isimli yaratık gelmektedir. Ev halkı ilk başta Melek Hanım’ı ciddiye almazlar. Ancak ilerleyen zamanlarda bu yaratığın ev halkından başkalarına da görünmeye başlamasıyla, kahramanlarımız Ramazan, Şaban, Bayram ve Hüsamettin Bey bir esrar perdesini aralamak adına bir dizi maceraya girişirler.
9.0
Sağır ve dilsiz bir genç olan Barfi ile nişanlı bir kız olan Shruti birbirlerine aşık olurlar. Ancak Shruti'nin ailesi kızlarının normal biriyle evlenmesini istemektedir. Bu sebeple ayrılan iki gencin yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Bu defa Barfi'nin kalbinde başka biri vardır ve ikili zor bir seçim yapmak zorundadır.
8.9
Başrollünde oyuncu Vin Diesel yer aldığı, yönetmenliğini Justin Lin üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı ve Öfkeli 6 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Wah Yuen yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Chow üstlendiği film Kung Fu türünde izleyicisini bekliyor.Kung Fu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kung Fu Sokağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Riley, babasının işi sebebiyle şehir ve okul değiştirmek zorunda kalmış olan bir genç kızdır. Yeni ortama ayak uydurma sürecinde içindeki Neşe, öfke, korku, tiksinti ve üzüntü duyguları ortaya çıkarak hayatını yönlendirmeye çalışırlar.
8.7
Mamut Manny, yeryüzünde kendi türünden başka kimsenin kalmadığını düşünmeye başlamışken Ellie adında bir mamutla karşılaşır. Bu sırada havanın giderek ısınmasıyla yeryüzü giderek su altında kalmaya başlar. Hayatta kalabilmeleri için vadinin diğer tarafına geçmeleri gerektiğini anlayan Manny, Sid ve Diego bu defa Ellie'yi de yanlarına alarak macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
8.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Darrell Rooney üstlendiği film Çocuk türünde izleyicisini bekliyor.Çocuk, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aslan Kral 2: Simbanın Onuru isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Salih Kalyon yer aldığı, yönetmenliğini Ebru Yalçın üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Komedi, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komedi Dükkanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Eğlence, Serüven türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rio isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Uğur İnan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Türk Sineması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kılıbık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Jun Ji-hyun yer aldığı, yönetmenliğini Jaeyoung Kwak üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hırçın Sevgilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Joel Coen üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Lebowski isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Dr. Hitch, erkeklere erkeklere kadınlarla olan ilişkileri konusunda tavsiyeler veren bir aşk doktorudur. Sara ise bir gazetede dedikodu yazıları yazan bir köşe yazarıdır. Hitch ile Sara tanışmalarından kısa süre sonra birbirlerine aşık olurlar. Ancak Sara'nın bir yazısı için mercek altına aldığı kişi Hitch'in bir hastası çıkınca işler karışır.
8.1
Harold hastalandığında taht için yeni bir varis bulma görevi Shrek'e kalır. Eğer onu bulamazsa, tahta kendisi geçmek zorunda kalacaktır.
8.1
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Zack Snyder üstlendiği film Hayvan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hayvan, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baykuş Krallığı Efsanesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Şirinler, kötü büyücü Gargamel'in kötülüklerinden kurtulmaya çalışken maceradan maceraya koşuyorlar.
8.1
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Nora Ephron üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mesajınız Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hanzo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Emma Thompson yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siyah Giyen Adamlar 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Eddie Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Tom Shadyac üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çatlak Profesör isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Barry Benson aykırı bir arıdır ve insanlığa karşı bir dava başlatmıştır üstelik bu davanın kazananı Barry Benson olacaktır.
7.8
Başrollünde oyuncu Lindsay Lohan yer aldığı, yönetmenliğini Donald Petrie üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor.Eğlence, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şansa Bak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
1982 de Adıyaman'da bulunan bir grup yerel müzisyenler, o yıllarda ki sokağa çıkma yasağı nedeniyle geçim sıkıntısına düşerler. Geçimlerini devam ettirmek için buldukları yöntem tutuklanmalarına sebep olur. Sıkı yönetim komutanının müzisyenleri orkestraya dönüştürmeyi düşünmesiyle olaylar gelişme gösterir. Kenti ziyaret edecek olan konsey üyeleri için karşılama töreninde çalmaları istenir. Bu konseyi bekleyen sadece yerel yönetim değildir. Devrimciler de orada olacaktır. Birbirlerinden habersiz hazırlamakta oldukları karşılama töreni sonrasında, herkesin şaşıracağı olaylar gerçekleşir.
7.5
Önceki filmde nişanlısının ailesiyle tanışan Greg Focker, düğün hazırlıklarına başlar. Bu defa sırada iki ailenin tanışması vardır. Yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar izleyiciyi bekliyor.
7.4
Dünyanın farklı yerlerinde noele kısa bir süre kala yaşanan birbirinden farklı aşk hikayelerini anlatan bu filmde aşkın yüceliğine tanık olacaksınız.
7.3
Aziz Bey ve Lemi Bey, özel bir görev için padişah tarafından görevlendirilen iki Osmanlı yetkilisidir. Yolculukları sırasında haydutlar tarafından saldırıya uğrarlar ve yanlarındaki değerli elması çaldırırlar. Çalınan elması bulabilmek için maceradan maceraya atılan ikilinin başına gelmedik şey kalmaz.
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
7.1
Başrollünde oyuncu Jonah Hill yer aldığı, yönetmenliğini Ricky Gervais üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor.Eğlence, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalanın İcadı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Ted, aradan 12 yıl geçmiş olmasına rağmen aşık olduğu Mary'yi unutamamıştır. Onu takip edip bulması için özel bir dedektif tutar. Ancak dedektifin de Mary'ye aşık olmasıyla işler karışır.
6.8
Juno, 18 yaşından küçük genç bir kızdır. Planlanmamış bir hamilelikle karşı karşıya kalınca doğmamış çocuğunun geleceği ile ilgili zor bir karar vermek zorunda kalır.
6.7
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Erol Özlevi üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kahraman tellaktır. Çalıştığı hamamı Tuncay adında bir adam yıkmak ister. Hamamın yerine alışveriş merkezi yapmayı planlamaktadır. Kahraman ise ya kabul edip babasından kalan borçları ödeyecek ya da ekmek kapısı elinden gidecek.
6.6
Başrollünde oyuncu Demet Evgar yer aldığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yok Artık! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Başrollünde oyuncu Ceyhun Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Murat Aslan üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maskeli Beşler İntikam Peşinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Sevgililer Günü'nü Los Angeles'ta geçiren bir grup insanın birbirine geçmiş hayat hikayeleri anlatılıyor. Çiftler, bu romantik günde, o güne kadar fark etmedikleri bazı şeylere öncelik vermeleri gerektiğini anlıyorlar.
5.0
Başrollünde oyuncu Ali Poyrazoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Şimdi Asker isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.8
H harfini söyleyemeyen Trakya'lı bir seri katilin başından geçen maceralar.