up
ara

Erotik Filmleri

Yeni Erotik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Erotik filmleri listelenmektedir.

En İyi Erotik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Erotik filmleri listelenmektedir.
5.9
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
8.6
Patrick Süskind'in aynı isimli kitabından uyarlanmış bir filmdir. Jean-Baptiste Greenouille isimili kişinin kendi öz kokusunun olmayışını ve kokulara olan aşırı tutkusunu bu uğurda işlediği cinayetleri anlatır.
7.2
Bir gün, New York'taki bir şirketin başarılı insan kaynakları sorumlusu olan Jamie ile Los Angeles'ta yaşayan sanat yönermeni Dylan'ın yolları kesişir. Ciddi ilişkilerden bıkan ikilinin arasında cinsellik üzerine kurulu, arkadaşlıktan öte bir ilişki başlar.
6.7
Ciddi ilişkilerin getirdiği sorumluluklardan ve dertlerden bıkan Emma ve Adam, duygusallığa yer olmayan, sadece cinselliğe dayalı bir ilişkiye başlarlar. Ancak bu ilişkiden daha fazla şey beklediklerini anlamaları uzun sürmez.
8.6
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Garry Marshall üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Özel Bir Kadın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Çok başarılı estetik uzmanı doktor Robert, eşinin derin yanık izlerini tedavi edebilmek için domuz ve insan derisi karışımı bir deri üretir. Fakat geçirdiği buhran sonucu eşi intihar eder. Kızı da psikolojik sorunlar yaşar ve bir erkeğin tecavüzüne uğrar. Dr Robert ise uzmanlık alanını kullanarak büyük bir intikam alacaktır. Kitap uyarlaması olan bu film, akıl sınırlarını zorlayan bir heyecana sahip.
7.9
Adele'in hayatı kendini keşfetmesine yardımcı olacak, yetişkin birey olmasını sağlayacak mavi saçlı Emma ile tanıştığında değişir. Adel Emma ile gerek kişiğini gerek cinselliği keşfeder, aşkın büyülü fakat karmşık sokaklarında kendisini kaybeder.
8.1
Sana düşkünü bir karısı olan ve New York'ta yaşayan bir doktor karısının kendisini aldattığını itiraf etmesi üzerine tüm ahlaki ve seksüel tabularını yıkacak olan gizli ve tehlikeli bir gece hayatı yaşamaya başlar.
8.3
Filmde nemfomanyak yani seks düşkünü bir kadın kendisini dövülmekten kurtaran bir adama başından geçen seks hikayelerini yani hayatını anlatması konu edilmektedir.
7.8
Demolition (2015)
Karısını trafik kazasında kaybettikten sonra toparlanamayan Davis’in, hayatına sıfırdan başlamasını konu alan filmdir.
5.5
Başrollünde oyuncu Nurgül Yeşilçay yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tecavüz türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Kırmızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Birinci filmde bahsedilen Joe'in seks dolu yaşamının anlatıldı filmin ikinci bölümüdür. Joe'in yetişkinlik dönemi yşantısı konu edilmiştir.
7.7
Filmde askıya alınmış bir polis memurunun vahşi bir cinayeti çözmeye çalışması ve davaya baştan çıkarıcı bir kadının dahil olmasıyla işlerin çığrından çıkması konu alınmaktadır.
7.0
E. L. James'in romanlarından uyarlanan serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu, 10 Şubat 2017'de izleyicilerle buluşuyor. Yaşadıklarından sonra Christian'dan uzak durma kararı alan Anastasia, bu kararını uzun süre devam ettiremez ve kendisini yeniden Christian'ın kollarında durur. Çift, ilişkilerini düzene sokmak için çaba harcasa da Christian'ın geçmişinden çıkıp gelen bazı kişiler, büyük engellere sebep olacak.
6.8
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Edward Zwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Sarhoşu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Paul Levesque yer aldığı, yönetmenliğini David S. Goyer üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blade: Trinity isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.4
Başrollünde oyuncu Srdjan Todorovic yer aldığı, yönetmenliğini Srdjan Spasojevic üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Sırp Filmi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Ortasınıf bir yaşamı olan Fransız bir kızın cinsel fanteziler peşinde koşarken fahişelik batağına düşmesi ve kendisini o bataktan kurtarmaya çalışması anlatılmaktadır.
5.3
Banyo (2005)
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor.Erotik, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Banyo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Jamie Dornan yer aldığı, yönetmenliğini James Foley üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Erotik, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Özgürlüğün Elli Tonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Erotik Filmleri

En iyi yabancı yapım Erotik filmleri listelenmektedir.

Yerli Erotik Filmleri

En iyi yerli yapım Erotik filmleri listelenmektedir.