up
ara
ÜYELER
DİĞER

Evlilik Filmleri

Yeni Evlilik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Evlilik filmleri listelenmektedir.

En İyi Evlilik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Evlilik filmleri listelenmektedir.
7.6
Tarık ve Letonyalı Nugesha, aynı ülkede yaşayabilmek için evlenmek zorundadır. Tarık'ın babası Sivas geleneklerine uygun şatafatlı bir düğün yapılmasını ister ancak Tarık'ın maddi gücü buna yetmez. Bunun üzerine imece usulu düğün hazırlıklarına başlanır.
8.4
Karısının anıden ortadan kaybolması sonucunda kendisini birden şüpheli konumunda bulan Nick basının ilgisini üzerine çeker ve karısını öldürdüğü şüpheleri yoğunlaşmaktadır.
6.4
Ya Sonra (2011)
Didem ve Adem’in mutlu bir evlilikleri vardır. Adem işinden dolayı oldukça yoğundur ve Didem’i ihmal etmektedir. Adem’in bu tavırları yüzünden mutsuz olan Didem’in karşısına başka bir adam çıkar. Bu adamın Didem’e olan ilgisi Adem’in Didem’e olan aşkını yeniden alevlendirir.
8.1
Efsun ve Sinan bu filmde kavuşuyor fakat evlilik- düğün ilişkisinde ailelerin bu konudaki baskıları sonucunda hala mutluluk hayalleri kuran Efsun’un ve Sinan’ın bu sorunlarla baş etmesini anlatıyor.
7.5
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece ve Gündüz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
7.3
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Seth MacFarlane üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ayı Teddy 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Hossein Mahjoub yer aldığı, yönetmenliğini Mecid Mecidi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Okul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cennetin Rengi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Leila Hatami yer aldığı, yönetmenliğini Asghar Farhadi üstlendiği film Boşanma, Boşanma Psikolojisi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Boşanma, Boşanma Psikolojisi, Evlilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Ayrılık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Başrollünde oyuncu Yılmaz Erdoğan yer aldığı, yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Neşeli Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Çöküş (2004)
Stalingrad cephesinin çöküşünden sonra Alman geri çekilmesi başlamış, Kızıl Ordu Berlin'e sınırına kadar dayanmıştır. Hİtler'in son günlerinden intiharına kadar geçen süredeki olayların anlatıldığı film, gerçekten yaşanmış olaylara dayanmaktadır.
8.8
Başrollünde oyuncu Amy Adams yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Gözler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Begüm Birgören yer aldığı, yönetmenliğini Serhan Arslan üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kendime İyi Bak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Zor Baba (2000)
Hemşirelik yapan Greg Focker, uzun zamandır birlikte olduğu Pam'e evlenme teklif eder. Ancak bu evliliğin gerçekleşmesi için öncelikle Pam'in babasının onayını almak zorundadır. Eski bir CIA ajanı olan babası Jack Byrnes ise Greg'in beklediğinden çok daha zor bir adamdır.
8.6
Başrollünde oyuncu Tunç Oral yer aldığı, yönetmenliğini Erhan Kozan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Halam Geldi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Başrollünde oyuncu Richard Farnsworth yer aldığı, yönetmenliğini Victor Fleming üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Evlilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rüzgar Gibi Geçti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Ergin Orbey üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Meraklı Köfteci isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Postacı (1984)
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Memduh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Postacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Sadri Alışık yer aldığı, yönetmenliğini Hulki Saner üstlendiği film Turist türünde izleyicisini bekliyor.Turist, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Turist Ömer isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Dan Aykroyd yer aldığı, yönetmenliğini Howard Zieff üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız Arkadaşım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Evlilik Filmleri

En iyi yabancı yapım Evlilik filmleri listelenmektedir.

Yerli Evlilik Filmleri

En iyi yerli yapım Evlilik filmleri listelenmektedir.