up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Fransız Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Fransız filmleri listelenmiştir.
6.0
Antoine tanınmış bir bestecidir. İş için gittiği Hindistan’da bir yemeğe davet edilir. Yemekte Fransız büyükelçisinin karısı ile tanışır. Tanışmanın ardından ikili bir yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında ilişkileri karmaşıklaşmaya başlar.
0.0
Yeni yıl yaklaşırken Noel Baba'nın elfleri, çocukların hediyelerini yetiştirmek için büyük bir çalışma içerisindedir. Ancak noele 3 gün kala elfler hastalanır. Bunun üzerine Noel baba, elfleri iyileştirecek ilacı bulabilmek için dünyaya gider. Ancak burada başını derde sokacak ve birbirinden komik olaylar yaşanacak.
0.0
Üçümüz (2015)
Başrollünde oyuncu Kheiron yer aldığı, yönetmenliğini Kheiron üstlendiği film Fransız türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fransız, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üçümüz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Velayet (2018)
Antoine ve Miriam çifti boşanma sürecinde 11 yaşındaki oğullarının velayeti konusunda anlaşmazlığa düşerler. Mahkeme 2 haftada bir çocuğun babasında kalmasına karar verir. Ancak bu durumu ne küçük çocuk ne de annesi istememektedir. Çünkü Antoine, öfkelendiğinde tehlikeli bir adama dönüşen dengesiz biridir.
0.0
Delil.com (2017)
İki yakın arkadaş olan Grégory ve Augustin, gizli kaçamaklar yapan ya da özel hayatlarındaki bazı şeyleri gizli tutmak isteyen insanların yerine çeşitli bahaneler üreten bir şirket kurarlar. Başlarda her şey yolunda gitse de sevgilisi Flo'nun ailesiyle tanışan Greg, Flo'nun babasının müşterilerinden biri olduğunu görünce işler karışır.
0.0
17 Kasım 2017'de Türkiye'de vizyona girecek olan Fransız romantik komedi filmidir. 50'li yaşlarına gelmiş olan bir çocuk annesi Isabelle, gerçek aşkı bulmanın peşindedir. Bu amaçla tanıştığı adamlarla yaşadığı ilişkiler hem garip hem de eğlenceli olaylar yaşanmasına sebep olur.
0.0
Bir şövalye ile bir toprak beyi 1793 yılında tutuklanıp esir düşerler. Kurtulabilmek için Montmirail ailesi ile iş birliği yaparak tehlikeli kaçış planlarına dahil olurlar.
0.0
Genç bir yardımcı yıldızın 40'lı yaşlarında olan Guillaume Canet'e popülerliğini kaybettiğini ve artık filmlerinin izlenmeyeceğini söylemesinin üzerine Guillaume Canet, bunun aksini kanıtlamaya karar verir. Kız arkadaşı Marion Cotillard'ı da yanına alarak farklı rollerde yer alacağı bir çalışmanın adımını atar.
0.0
Başrollünde oyuncu Adele Haenel yer aldığı, yönetmenliğini Robin Campillo üstlendiği film LGBT türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede LGBT, Fransız türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalp Atışı Dakikada 120 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!