up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yabancı Gemi Filmleri

Neokur puanlarına göre en iyi yabancı Gemi filmleri listelenmiştir.
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
8.5
1820 yılında, balina avına çıkan bir gemi dev bir balina tarafından batırılır ve gemi mürettebatının Pasifik Okyanusu'nun ortasındaki hayat mücadelesi başlar.
7.2
Başrollünde oyuncu Karl Urban yer aldığı, yönetmenliğini Steve Beck üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Gemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Fırtına yüzünden ikiye ayrılan gemide çalışan Ray Sybert ve diğerlerini kurtarmak için yola çıkan cankurtaranların hikayesini konu edinmiştir.
7.8
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Wolfgang Petersen üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Poseidon'dan Kaçış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Deniz türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Deniz, Deniz Kızı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karayip Korsanları 6 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Bill Nunn yer aldığı, yönetmenliğini Giuseppe Tornatore üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Göç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 1900 Efsanesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Drew Barrymore yer aldığı, yönetmenliğini Gary Goldman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyadan Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Gene Hackman yer aldığı, yönetmenliğini Ronald Neame üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Poseidon Macerası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Jin Goo yer aldığı, yönetmenliğini Kim Han-min üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kasırga Denizi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Michael Caine yer aldığı, yönetmenliğini Irwin Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Poseidon'a Dönüş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!