up
ara

Gerçek Hayat Hikayesi Filmleri

Yeni Gerçek Hayat Hikayesi Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Gerçek Hayat Hikayesi filmleri listelenmektedir.

En İyi Gerçek Hayat Hikayesi Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Gerçek Hayat Hikayesi filmleri listelenmektedir.
9.3
Film, gerçekte yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak delilikle dahilik arasındaki ince çizgide yaşayan bir matematik dehası olan John Nash'in hayatını anlatır.
8.7
Amelie (2001)
Amelie, Paris'te yaşayan saf ve masum bir kızdır. Kendini başkalarına yardım etmeye adayan Amelie, bir gün aşkı keşfeder.
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
8.4
Gerçek ötesi güçler konusunda uzmanlaşmış Ed ve Lorraine Warren yaşadıkları çiftlik evinde kötü güçler tarafından kıskaca alınmış bir aileye yardım etmek için harekete geçer.
9.0
Terminal (2004)
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Trajikomik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Terminal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İntihar girişimlerinin ardından hayatın değerini anlayan Hunter 'Patch' Adams adında bir adam kendisini insanları iyileştirmeye adar ve bunun için kendine özgü eğlenceli yöntemler geliştirir.
8.8
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinderella Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Bir erkek olan Einar’ın kendini kadın gibi hissetmesi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istemesini konu almıştır.
9.5
Başrollünde oyuncu Tatsuya Nakadai yer aldığı, yönetmenliğini Seijir üstlendiği film Gerçek Hayat Hikayesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerçek Hayat Hikayesi, Köpek türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Haçiko : Bir Köpeğin Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Ewan McGregor yer aldığı, yönetmenliğini Juan Antonio Bayona üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kıyamet Günü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Cameron Crowe üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Hayvanat Bahçesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler Bahçesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
8 Mil (2002)
Başrollünde oyuncu Kim Basinger yer aldığı, yönetmenliğini Curtis Hanson üstlendiği film Hip-Hop türünde izleyicisini bekliyor.Hip-Hop, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 8 Mil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Tunç Oral yer aldığı, yönetmenliğini Erhan Kozan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Halam Geldi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Başrollünde oyuncu Nurgül Yeşilçay yer aldığı, yönetmenliğini Cevdet Mercan üstlendiği film Arkadaşlık türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Arkadaşlık, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paramparça isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Şah Mat (2014)
Başrollünde oyuncu Tobey Maguire yer aldığı, yönetmenliğini Edward Zwick üstlendiği film Satranç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Satranç, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şah Mat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Peter Ustinov yer aldığı, yönetmenliğini George Miller üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lorenzo'nun Yağı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Titanic (2012)
Başrollünde oyuncu Stephen Campbell Moore yer aldığı, yönetmenliğini Jon Jones üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Titanic isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh’un hayatını ve gizemli ölümünü konu alan uzun metrajlı animasyon filmidir. Film 100 ressamın çizdiği yağlıboya tablolarının art arda eklenerek birer saniyelik görüntüler elde edilmesiyle yaratılmıştır.
8.1
Snowden (2016)
Amerikan hükümeti, güvenlik tedbiri olarak vatandaşların tüm özel bilgilerine sınırsız erişim sağlamaktadır. Bunların arasında sosyal medya hesapları, özel mesajlar, fotoğraflar, banka hesap bilgileri, vs. bulunmaktadır. Edward Snowden adında eski bir CIA çalışanı, tüm bunlardan haberdar olur ve dünyaya duyurur. Bunun üzerine Snowden önce vatan haini, ardından kahraman ilan edilecektir.
8.6
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Yeşim Sezgin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çanakkale 1915 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Gerçek Hayat Hikayesi Filmleri

En iyi yabancı yapım Gerçek Hayat Hikayesi filmleri listelenmektedir.

Yerli Gerçek Hayat Hikayesi Filmleri

En iyi yerli yapım Gerçek Hayat Hikayesi filmleri listelenmektedir.