up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yeni Gerçek Hayat Hikayesi Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Gerçek Hayat Hikayesi filmleri listelenmiştir.
9.1
Bir erkek olan Einar’ın kendini kadın gibi hissetmesi ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istemesini konu almıştır.
9.5
Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh’un hayatını ve gizemli ölümünü konu alan uzun metrajlı animasyon filmidir. Film 100 ressamın çizdiği yağlıboya tablolarının art arda eklenerek birer saniyelik görüntüler elde edilmesiyle yaratılmıştır.
8.1
Snowden (2016)
Amerikan hükümeti, güvenlik tedbiri olarak vatandaşların tüm özel bilgilerine sınırsız erişim sağlamaktadır. Bunların arasında sosyal medya hesapları, özel mesajlar, fotoğraflar, banka hesap bilgileri, vs. bulunmaktadır. Edward Snowden adında eski bir CIA çalışanı, tüm bunlardan haberdar olur ve dünyaya duyurur. Bunun üzerine Snowden önce vatan haini, ardından kahraman ilan edilecektir.
8.2
Efsane (2015)
Başrollünde oyuncu Chazz Palminteri yer aldığı, yönetmenliğini Brian Helgeland üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Efsane isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Moritz Bleibtreu yer aldığı, yönetmenliğini Simon Curtis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, 1929 Ekonomik Krizi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Altınlı Kadın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Caroline Goodall yer aldığı, yönetmenliğini Roger Spottiswoode üstlendiği film Gerçek Hayat Hikayesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerçek Hayat Hikayesi, Kedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Street Cat Named Bob isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.9
Reis (2016)
Film, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayat hikayesini ele alıyor. Filmdeki olaylar Adnan Menderes'in idam haberinin alınmasından itibaren başlıyor ve Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukluğundan belediye başkanlığına kadar uzanarak, dönemin olaylarına ışık tutuyor.
9.3
Başrollünde oyuncu Jamie Lee Curtis yer aldığı, yönetmenliğini Sean McNamara üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spare Parts isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Kayıp Şehir Z, gazeteci ve yazar David Grann'ın İngiliz kaşif Percy Fawcett'in hayatını anlattığı kitabından uyarlanmıştır. Gerçek bir yaşam öyküsünden yola çıkan film, 20. yüzyılın en gizemli olaylarından birini ele alıyor.
8.4
Dalida (2017)
Film, 1950'li yıllarda parlayan, pek çok ödül kazanan dünyaca ünlü sanatçı Dalida'nın gerçek yaşam öyküsünü yansıtıyor.
8.4
Hawaizaada (2015)
Başrollünde oyuncu Mithun Chakraborty yer aldığı, yönetmenliğini Vibhu Puri üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hawaizaada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Irak'ta kendi eğittiği kahraman bir köpek ile beraber birçok başarıya imza atan genç bir Amerikan kadın asker, görevini tamamladıktan sonra köpeğinden ayrı düşer ve onunla yeniden kavuşabilmek için tüm yolları denemeye karar verir.
7.7
Bir çocuk oyununu, senelerce dozunu artırarak oynayan bir arkadaş grubunu anlatıyor.
8.7
Susannah Cahalan'ın kendi anılarını kaleme alarak yazdığı Beynimdeki Yangın kitabından uyarlanan filmde genç bir gazetecinin teşhis edilemeyen ve beynini etkileyen bir hastalık ile mücadelesini konu ediniyor.
8.0
8 Aralık 2017'de vizyona giren Only The Brave, 2013 yılında Yarnell Tepesi'nde çıkan dev yangını konu ediniyor. Filmde cesur bir itfaiye grubunun büyük mücadelesini izliyoruz.
8.0
Başrollünde oyuncu Attila Ambrus yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Viskili Soyguncu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Film, 1300'lü yıllarda İskoç basğımsızlığı için mücadele eden Robert the Bruce’u anlatıyor.
7.0
Günümüzün önemli tekstil şirketlerinden birinin kurucusu olan Özkan İrman'ın otobiyografik kitabından uyarlanan film, duygusal bir yaşam öyküsünü beyazperdeye yansıtıyor.
0.0
Son Portre (2017)
Film, Amerikalı yazar James Lord ile İsviçreli ressam Alberto Giacometti'nin yaşadığı gerçek bir olaydan esinlenmiştir. James Lord, arkadaşı Alberto Giacometti'ye portresini çizdirmeye başlar. Ancak portre bir türlü tamamlanamayınca Alberto Giacometti'nin bir dahi olduğu ve dahilerin aklının normal insanlardan çok daha farklı çalıştığı ortaya çıkar.
0.0
2016 Fransız yapımı film, ünlü deniz belgeselcisi Jacques-Yves Cousteau'nun gerçek yaşam öyküsünü beyaz perdeye yansıtıyor.
0.0
Başrollünde oyuncu Jamie Foxx yer aldığı, yönetmenliğini Otto Bathurst üstlendiği film Yaşam Mücadelesi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yaşam Mücadelesi, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robin Hood: Origins isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
100 metros (2016)
3.8 km yüzme, 180 km bisiklet ve 42 km koşu rekoru kırmaya çalışan İspanyol bir adamın gerçek yaşam öyküsü anlatılıyor.