up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yerli Gerilim Filmleri

Neokur puanlarına göre en iyi yerli Gerilim filmleri listelenmiştir.
8.1
Av Mevsimi (2010)
Başarılı bir Türk gerilim, polisiye filmi olan bu filmde, tecrübeli bir polis ve iki yardımcısı ile bir cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Fakat bu esnada bir çok beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ve hayatları çok farklı yöne gider.
5.4
Dabbe (2006)
Başrollünde oyuncu Kaan Girgin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Okul (2004)
Okul öğrencilerinden Gökalp'in intiharının 1.yıl dönümünde esrarengiz olaylar olmaya başlar , Gökalp'in hayaleti intiharına neden olan herkesi etkilemektedir.
8.9
Kader (2006)
Başrollünde oyuncu Engin Akyürek yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kader isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Dabbe 6 (2015)
Annesinin ölümünün arkasında hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar olduğunu düşünen, Zeren ve Ayla isimli iki kız kardeşin annelerinin ölümünü araştırmaları konu ediliyor.
8.6
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Barry Levinson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kardeş Gibiydiler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Büyü (2004)
Başrollünde oyuncu İpek Tuzcuoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Oğuz üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu İsmail Yıldız yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe: Bir Cin Vakası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Türkü Turan yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Musallat 2: Lanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Elçin Atamgüç yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe: Cin Çarpması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Deccal (2009)
Başrollünde oyuncu Willem Dafoe yer aldığı, yönetmenliğini Lars von Trier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deccal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
Başrollünde oyuncu Nejat İşler yer aldığı, yönetmenliğini Çağan Irmak üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mustafa Hakkında Her Şey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Siccin 2 (2015)
Başrollünde oyuncu Reyhan İlhan yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siccin 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.4
Deccal (2015)
Başrollünde oyuncu Aykut Engin yer aldığı, yönetmenliğini Özgür Bakar üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deccal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Dabbe 2 (2009)
Başrollünde oyuncu Sefa Zengin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Başrollünde oyuncu Aysan Sümercan yer aldığı, yönetmenliğini Arkın Aktaç üstlendiği film Şeytan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Şeytan, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytan-ı Racim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Arkın Aktaç üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3 Harfliler: Marid isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Neslihan, kocasının mesleği sebebiyle yıllardır Anadolu'nun farklı şehirlerinde yaşayan evine ve ailesine bağlı bir kadındır. Hem kocası hem de dostları Neslihan'ın yemeklerine hayrandır. Ancak sofrasına konuk olan herkesin teker teker ölmeye başlaması ile tüm gözler Neslihan'ın üzerine çevrilecektir.
5.1
Başrollünde oyuncu Haldun Boysan yer aldığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mihrez: Cin Padişahı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
İbrahim hayatı boyunca kurt adamdan kaçmış ve sonunda bulduğu yerde bulunmayacağını sanırken, yeni evinde de bu lanet onu yeniden bulmuştur. İbrahim ise kurt adamla yüzleşmeye karar verir.
8.3
40 (2009)
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, yönetmenliğini Emre Sahin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 40 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Nar (2011)
Başrollünde oyuncu Serra Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ümit Ünal üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Başrollünde oyuncu Deniz Değirmenci yer aldığı, yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu üstlendiği film Şeytan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Şeytan, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytan-ı Racim 2: İfrit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.6
Başrollünde oyuncu Fırat Tanış yer aldığı, yönetmenliğini Özgür Bakar üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Helak: Kayıp Köy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Ezan (2015)
Başrollünde oyuncu Tahsin Dursun yer aldığı, yönetmenliğini Fuat Yılmaz üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2