up
ara
ÜYELER
DİĞER

Gezgin Filmleri

Yeni Gezgin Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Gezgin filmleri listelenmektedir.

En İyi Gezgin Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Gezgin filmleri listelenmektedir.
7.9
Ulak (2008)
Küçüklere değil büyüklere masallar... Masalcinin ses tonu bile yeterli film için. Susmak , sessiz kalmak iylikten cok karşımizdakii ne zarar verebilen bir durum. Toplumsal mesaj cok iyi verilmiş seyirciye. Artı aile içi şiddet, engelliyor kullanma gibi konuları da inceden işlenmiş...
7.4
Kumsal (2000)
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kumsal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu John Malkovich yer aldığı, yönetmenliğini Bernardo Bertolucci üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor.Erotik, Gezgin türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çölde Çay isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Rick Schroder yer aldığı, yönetmenliğini T.j. Scott üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyanın Merkezine Yolculuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Gezgin Filmleri

En iyi yabancı yapım Gezgin filmleri listelenmektedir.

Yerli Gezgin Filmleri

En iyi yerli yapım Gezgin filmleri listelenmektedir.