up
ara
ÜYELER
DİĞER

Gotik Filmleri

Yeni Gotik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Gotik filmleri listelenmektedir.

En İyi Gotik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Gotik filmleri listelenmektedir.
8.4
Cinnet (1980)
Jack Torrance, kış sezonunda kapalı olan bir otelin bakımını üstlenerek ailesiyle buraya taşınır. Jack’in oğlu, otelde doğaüstü varlıkların olduğunu hisseder ve ailesini buna inandırmaya çalışır. Çıkan bir kar fırtınası sonucu otelde mahsur kaldıklarında bu varlıklar Jack'i ele geçirir ve yavaş yavaş aklını kaybetmesine sebep olur.
8.7
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Bir cadı yüzünden tabutun içinde 200 yıllık bir esarete mahkum olan vampir Barnabas Collins, 1972 yılında serbest kalır. İntikamını almak için yaşadığı malikaneye geri döner, ancak aradan geçen 200 yılın ardından hiçbir şeyi beklediği gibi bulamaz. Bir yandan yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken bir yandan da intikam planları yapmayı sürdürür.
7.8
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Van Helsing isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Coraline ve ailesi yeni bir eve taşınırlar. Coraline, ailesi tarafından ihmal edilir. Canı sıkılan Coraline, evi keşfetmeye başlar ve gizli bir geçit bulur. Geçit paralel bir dünyaya açılmaktadır. Burada insanların gözleri yerine düğmeler vardır, aileler çocukları ile çok ilgilidirler ve bütün hayalleri gerçek olur. Ancak Coraline bu dünyanın sadece bir tuzak olduğunu keşfeder.
7.7
Başrollünde oyuncu Jim Beaver yer aldığı, yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlendiği film Gotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gotik, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızıl Tepe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor.Animasyon, Gotik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Frankenweenie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Emilia Fox yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Parker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dorian Gray isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Joan Cusack yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Addams Ailesi 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Oliver Milburn yer aldığı, yönetmenliğini Andrea Arnold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uğultulu Tepeler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Guy Pearce yer aldığı, yönetmenliğini Troy Nixey üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gotik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıktan Korkma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Karakuş (2012)
Başrollünde oyuncu Alexia Fast yer aldığı, yönetmenliğini Jason Buxton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karakuş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Gotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gotik, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çatıdaki Dikenler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Gotik Filmleri

En iyi yabancı yapım Gotik filmleri listelenmektedir.

Yerli Gotik Filmleri

En iyi yerli yapım Gotik filmleri listelenmektedir.