up
ara
ÜYELER
DİĞER

Hafıza Kaybı Filmleri

Yeni Hafıza Kaybı Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.

En İyi Hafıza Kaybı Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.
8.4
Eski sevgilisinin kendisini hafızasından sildirdiğini öğrenen adam aynı işlemi uygulatarak intikam almak ister ancak işlem esnasında sevgilisini ne kadar çok sevdiğini farkedecektir.
8.1
Henry Roth, uzun ilişkiler yaşamaktan kaçınan çapkın bir adamdır. En büyük hayali tekneyle Alaska'ya gidip oradaki su altı yaşamını incelemektir. Ancak Henry'nin hayalleri, Hukilau Cafe adlı bir mekanda gördüğü kıza aşık olmasıyla değişir. Kısa bir süre sonra, Lucy'nin her günün sonunda hafızasını kaybetmesine sebep olan ender bir hastalığı olduğunu öğrenir.
8.5
Çok nadir görülen bir hafıza sorunu olan Leonard karısının katilini bulmak için çalışır. Yakın zaman önce olanları hatırlamayıp karısının öldürüldüğü an ve öncesini çok iyi hatırlayan adam, katili bulmak için sıra dışı yollar bulur. Vücudunu bir hatırlatıcı olarak kullanır, herkesin fotoğrafını çeker...
8.8
Paralel evreni en iyi anlatan filmlerden biri olan Mr. Nobody, 2092 yılında, dünyada hayatta kalmayı başarabilmiş tek ölümlü olan 117 yaşındaki Nemo'nun yaşamına odaklanıyor.
8.6
Silah ile yaralanmış ve hafızasını kaybetmiş bir adam bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılır. İyileşmesinin ardından hafızasını kazanmaya çalışırken kendini öldürmeye çalışan kiralık katillerle de başetmek zorunda kalacaktır.
7.8
Başrollünde oyuncu Jessica Lange yer aldığı, yönetmenliğini Michael Sucsy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yemini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Jason Bourne bir yandan eğitimli bir katil olarak yetiştirildiği geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken diğer yandan acımasız CIA ajanlarından kaçmaya çalışır.
6.6
Başrollünde oyuncu Demet Evgar yer aldığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yok Artık! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Rosario Dawson yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siyah Giyen Adamlar 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini John Maybury üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıldırış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Majestic (2001)
Senaryo yazarı olan Peter, katıldığı bir komünist toplantı yüzünden kara listeye alınır. Bu olay onu etkiler ve kaza yapar. Kaza sonrasında hafızasını kaybeder. Bulunduğu kasabadakiler ise onu çok önceden hayatını kaybeden Luke sanırlar.
8.7
Başrollünde oyuncu Lee YeonHee yer aldığı, yönetmenliğini Jin Jang üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kısa türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden U Dönüşü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Renny Harlin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hafıza Kaybı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Geceler Öpücüğü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Hafıza Kaybı Filmleri

En iyi yabancı yapım Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.

Yerli Hafıza Kaybı Filmleri

En iyi yerli yapım Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.