up
ara

Hafıza Kaybı Filmleri

Yeni Hafıza Kaybı Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.

En İyi Hafıza Kaybı Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.
8.4
Eski sevgilisinin kendisini hafızasından sildirdiğini öğrenen adam aynı işlemi uygulatarak intikam almak ister ancak işlem esnasında sevgilisini ne kadar çok sevdiğini farkedecektir.
8.1
Henry Roth, uzun ilişkiler yaşamaktan kaçınan çapkın bir adamdır. En büyük hayali tekneyle Alaska'ya gidip oradaki su altı yaşamını incelemektir. Ancak Henry'nin hayalleri, Hukilau Cafe adlı bir mekanda gördüğü kıza aşık olmasıyla değişir. Kısa bir süre sonra, Lucy'nin her günün sonunda hafızasını kaybetmesine sebep olan ender bir hastalığı olduğunu öğrenir.
8.5
Çok nadir görülen bir hafıza sorunu olan Leonard karısının katilini bulmak için çalışır. Yakın zaman önce olanları hatırlamayıp karısının öldürüldüğü an ve öncesini çok iyi hatırlayan adam, katili bulmak için sıra dışı yollar bulur. Vücudunu bir hatırlatıcı olarak kullanır, herkesin fotoğrafını çeker...
8.7
Paralel evreni en iyi anlatan filmlerden biri olan Mr. Nobody, 2092 yılında, dünyada hayatta kalmayı başarabilmiş tek ölümlü olan 117 yaşındaki Nemo'nun yaşamına odaklanıyor.
8.5
Silah ile yaralanmış ve hafızasını kaybetmiş bir adam bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılır. İyileşmesinin ardından hafızasını kazanmaya çalışırken kendini öldürmeye çalışan kiralık katillerle de başetmek zorunda kalacaktır.
7.8
8.5
Jason Bourne bir yandan eğitimli bir katil olarak yetiştirildiği geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken diğer yandan acımasız CIA ajanlarından kaçmaya çalışır.
6.6
8.3
7.8
Majestic (2001)
Senaryo yazarı olan Peter, katıldığı bir komünist toplantı yüzünden kara listeye alınır. Bu olay onu etkiler ve kaza yapar. Kaza sonrasında hafızasını kaybeder. Bulunduğu kasabadakiler ise onu çok önceden hayatını kaybeden Luke sanırlar.
8.7

Yabancı Hafıza Kaybı Filmleri

En iyi yabancı yapım Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.

Yerli Hafıza Kaybı Filmleri

En iyi yerli yapım Hafıza Kaybı filmleri listelenmektedir.