up
ara
ÜYELER
DİĞER

Hastane Filmleri

Yeni Hastane Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hastane filmleri listelenmektedir.

En İyi Hastane Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hastane filmleri listelenmektedir.
8.9
Suç işlemiş akıl hastalarının kaldığı bir adadaki hapishaneden kaçan bir suçlunun araştırılması için, adaya giden bir görevlinin aklın ve mantığın sınırlarını zorlayan olaylar görmesi ve bunları çözmeye çalışırken kendi aklını kaybetmeye yaklaşmasını anlatır.
8.4
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
7.8
Göl Evi (2006)
Kate, göl kenarında bir evde yalnız başına yaşayan bir doktordur. Bir gün Chicago'daki bir hastanede çalışmak üzere taşınır. Göl evinden ayrılırken posta kutusuna, kendisinden sonra eve taşınacak olan kişi için bir not bırakır. Evin yeni kiracısı Alex, kısa süre sonra notu fark eder ve Kate ile mektuplaşmaya başlarlar, ancak ikisi farklı yıllarda yaşamaktadırlar. Çok geç olmadan bu sıradışı iletişimlerinin sebebini çözmeleri gerekmektedir.
8.3
Sadece Sen (2014)
Başrollünde oyuncu Cezmi Baskın yer aldığı, yönetmenliğini Hakan Yonat üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hastane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Sen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Çok başarılı estetik uzmanı doktor Robert, eşinin derin yanık izlerini tedavi edebilmek için domuz ve insan derisi karışımı bir deri üretir. Fakat geçirdiği buhran sonucu eşi intihar eder. Kızı da psikolojik sorunlar yaşar ve bir erkeğin tecavüzüne uğrar. Dr Robert ise uzmanlık alanını kullanarak büyük bir intikam alacaktır. Kitap uyarlaması olan bu film, akıl sınırlarını zorlayan bir heyecana sahip.
8.7
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Natuk Baytan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkusuz Korkak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Paddy Considine yer aldığı, yönetmenliğini Ol Parker üstlendiği film Duygusal türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Duygusal, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk, Şimdi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.4
Pişt (2015)
Başrollünde oyuncu Oğuzhan Uğur yer aldığı, yönetmenliğini Can Sarcan üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pişt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Otopsi (2016)
2017’nin korku filmlerinden biri olan Otopsi/The Autopsy Of Jane Doe, her ikisi de adli tıp çalışanı olan baba oğulun esrarengiz bir cesedi incelerken başlarından geçenleri ele alıyor.
8.4
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Pedro Almodovar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Konuş Onunla isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Lauren Graham yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Fleck üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Çeşit Komik Hikaye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Cennet (2008)
Başrollünde oyuncu Engin Altan Düzyatan yer aldığı, yönetmenliğini Biray Dalkıran üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cennet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Morgda çalışan bir genç ve iki arkadaşının, morga getirilen ünlü oyuncunun cesedi ile birlikte olma isteklerinin doğrultusunda gelişen olayları konu alır.
10.0
Hanging Up (2000)
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Diane Keaton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hastane türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hanging Up isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Hastane çalışanlarının haksız yere işten çıkarılması ile başlayan olayların, hastane sahibinin gerçek yüzünün ortaya çıkması ile son bulmasını konu edinmiştir.

Yabancı Hastane Filmleri

En iyi yabancı yapım Hastane filmleri listelenmektedir.

Yerli Hastane Filmleri

En iyi yerli yapım Hastane filmleri listelenmektedir.