up
ara
ÜYELER
DİĞER

Hayalet Filmleri

Yeni Hayalet Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hayalet filmleri listelenmektedir.

En İyi Hayalet Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hayalet filmleri listelenmektedir.
8.9
Ölü insanların ruhlarıyla iletişime geçen bir çocuğun psikolojisini ve başından geçenleri anlatan bir film.
8.5
Diğerleri (2001)
Güneş ışığına duyarlı 2 çocuğu ile karanlık bir evde yaşayan bir kadın evinde hayaletler olduğuna inanmaktadır. Kadının kendini ve ailesini koruma ve işin asıl yüzünü öğrenme çabası anlatılmaktadır.
8.8
Bir trafik kazasında ölerek hayalete dönüşen Adam ve Barbara çifti, evlerine yeni taşınan insanları korkutarak evden uzaklaştırmak isterler ancak bunu bir türlü başaramazlar. Kendilerine yardımcı olması için Beter Böcek'e (Beetlejuice) başvururlar.
8.6
Hayalet (1990)
Başrollünde oyuncu Demi Moore yer aldığı, yönetmenliğini Jerry Zucker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Hayalet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Anne (2013)
Başrollünde oyuncu Nikolaj Coster-Waldau yer aldığı, yönetmenliğini Andres Muschietti üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Michael Krawic yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Plotkin üstlendiği film Parapsikoloji türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Parapsikoloji, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Son Yejin yer aldığı, yönetmenliğini Inho Hwang üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kore türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ürpertici Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Paranorman (2012)
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, yönetmenliğini Chris Butler üstlendiği film Zombi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Zombi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paranorman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Kızını ve kocasını kaybetmiş eski bir misyonerin İncil'de geçen ürkütücü on belanın bir kasabada yaşanmasına tanıklık etmesi ve inanmayı bıraktığı mistik ve doğaüstü olayları tecrübe etmesi konu edilmektedir.
8.1
Başrollünde oyuncu Dan Aykroyd yer aldığı, yönetmenliğini Ivan Reitman üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Kahramanlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Avcıları 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Manhattan şehrini hayaletler istila etmiş durumda. Şehir büyük bir tehditle karşı karşıya kalıyor. Sonsuza kadar defedildiği sanılan hayaletler dönüş yolunu bularak şehre saldırıyor. Şehri ve insanlığı tehdit altında tutan bu hayaletlere karşı ise Ghostbusters takımımız ellerinden geleni yapıyorlar. Yok etmek istedikleri hayaletleri bu defa sonsuza kadar uzaklaştırabilecekler mi?
8.5
Davetsiz (2009)
Başrollünde oyuncu David Strathairn yer aldığı, yönetmenliğini Charles Guard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Davetsiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeni boşanmış bir kadın, kızı ile birlikte bir apartmanda yaşamaya başlar. Apartmanda kızı kaybolmaya başlar. Çevresinden apartmanda bir hayaletin olduğunu duymaya başlar.
7.4
Başrollünde oyuncu Jason Biggs yer aldığı, yönetmenliğini Jeff Lowell üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Aşk Acısı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Sevgilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Perili Ev (1999)
Başrollünde oyuncu Liam Neeson yer aldığı, yönetmenliğini Jan de Bont üstlendiği film Peri türünde izleyicisini bekliyor.Peri, Trajedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Perili Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Restless (2011)
Başrollünde oyuncu Jane Adams yer aldığı, yönetmenliğini Gus Van Sant üstlendiği film Hayalet türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hayalet, Kanser türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Restless isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Öldürülen kızının cinayetini araştırmak için gizemli varlıklarla iletişime geçen Peter’in bu iletişimden sonra yaşadıkları anlatılmaktadır.
6.3
Başrollünde oyuncu Alex Pettyfer yer aldığı, yönetmenliğini Jon Wright üstlendiği film İşkence türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede İşkence, Hayalet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşkence Okulu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2.5
Başrollünde oyuncu Lena Dunham yer aldığı, yönetmenliğini Ti West üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruhlar Oteli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Sis (2005)
Başrollünde oyuncu Maggie Grace yer aldığı, yönetmenliğini Rupert Wainwright üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Hayalet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Hayalet Filmleri

En iyi yabancı yapım Hayalet filmleri listelenmektedir.

Yerli Hayalet Filmleri

En iyi yerli yapım Hayalet filmleri listelenmektedir.