up
ara

Hayvan Filmleri

Yeni Hayvan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hayvan filmleri listelenmektedir.

En İyi Hayvan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hayvan filmleri listelenmektedir.
8.6
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
8.6
Buz Devri'nin maceracı kahramanları bu defa buzdağından yaptıkları bir gemi ile denizlere açılıyor. Mamut Manny ve arkadaşlarını bu yolculukta korkunç deniz yaratıkları ve korsanlar bekliyor.
8.2
Maymunların zeka gelişimlerini incelemekte olan bir bilimadamı, çeşitli deneyler ile insanlarda ki hastalıklara çare ararken işler tam tersine dönüyor ve maymunların dönemi başlıyor.
8.2
Kahramanlarımız yaşamlarında ilk kez kendi cinslerinde hayvanlar ile karşılaşırlar ve maceraları Afrika'da heyecanla devam eder.
8.3
Kung Fu aşığı olan şişman ve beceriksiz Panda Po, Huzur Vadisi'ni Kar Leoparı Tai Lung’dan kurtarmak için Kung Fu öğrenmeye karar verir.
8.7
Hayvanların yaşadığı bir şehir olarak geçen Zootopia’da Judy ismindeki tavşanın polis olarak göreve başlamasından sonraki olayları konu alan animasyondur.
8.8
Aslan Kral (1994)
Afrika'nım vahşi doğasında gencecik bir aslan dünyaya merhaba der ve bölgenin kralı olan babası, yerine geçmek isteyenlerin tehditleri ile savaşmaktadır.
8.0
Garfield 2 (2006)
Obur ve tembel kedimiz Garfield, sahibesi Lady Eleanor öldüğü r Carlyle adlı bir şato ona miras kalır. Bu şatoda birebir kendisine benzeyen bir kraliyet kedisi vardır ve bu ikilinkazayla yer değiştirir.
8.3
Kahramanlarımız New York'a geri dönmek için bir sirke katılırlar ve burada başlarına birbirinden ilginç olayalr gelecektir.
8.0
Ace Ventura, kaybolan hayvanları bulup sahiplerine teslim eden bir dedektiftir. Superbowl turnuvasına kısa bir süre kala, bir futbol takımının maskotu olan yunus kaybolur. Bunun üzerine Ace Ventura araştırmalara başlar, ancak kısa süre sonra kaybolanın sadece yunus olmadığını, takımın bazı oyuncularının da kayıp olduğunu anlar.
8.0
Karınca Z (1998)
Karınca Z ve prenses Bala, kendilerini ait hissetmedikleri karınca kolonisinden kaçıp, bir cennet olarak gördükleri böcekler şehrine ulaşmaya çalışırlar.
8.1
Karıncalar kışı daha rahat geçirebilmek için sürekli çalışmaktadırlar. Ancak kötü kalpli çekirge Hooper'ın liderlik ettiği çekirge sürüsü, karıncalardan haraç kesmektedirler. Karıncalar artık haraç vermek istemezler ve çekirge sürüsüne başkaldırmaya karar verirler.
8.6
Kung fu yapan pandamız Jo bu macerasında Kai ile savaşıp, pandaların yaşadığı yeri Kai’den kurtarmaya çalışacaktır.
8.2
7.7
Bir ormanda kurtlar tarafından büyütülen bir çocuğun ormanı terk etmesiyle başlayıp kendini bulma serüveni ile devam eden olayları anlatmaktadır.
9.1
Film, vahşi bir at iken Albert adında bir gencin evcilleştirdiği Joey adındaki atın sıradışı dostluğunu ve bu atın yakınındaki insanların hayatlarını nasıl etkilediğini anlatıyor.
7.7
Rango (2011)
Kimlik bunalımı içinde olan Bukalemun Rango, gözü pek kanunsuzların ve eşkıyaların olduğu bir çölde şerif olmak zorunda kalır. Rango, yeni rolüne doğası gereği uyum sağlamak zorunda kalır.
7.7
Little ailesi bir gün evsiz bir fareyi evlerine alırlar. Evin kedisi bu durumdan oldukça rahatsız olur ve ikili arasında bir ölüm-kalım mücadelesi başlar.
8.3
Rock yıldızlığına ara verip eğitime yönelen sincaplar, okulun müzik programını kurtarma derdine düşerler. Bir yarışmayla okulu kurtarmayı amaçlayan sincapların işi hiç de kolay olmayacaktır.

Yabancı Hayvan Filmleri

En iyi yabancı yapım Hayvan filmleri listelenmektedir.

Yerli Hayvan Filmleri

En iyi yerli yapım Hayvan filmleri listelenmektedir.