up
ara
ÜYELER
DİĞER

Hindistan Filmleri

Yeni Hindistan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hindistan filmleri listelenmektedir.

En İyi Hindistan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hindistan filmleri listelenmektedir.
9.0
Gandhi (1982)
Başrollünde oyuncu John Mills yer aldığı, yönetmenliğini Richard Attenborough üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor.Tarih, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gandhi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Salman Khan yer aldığı, yönetmenliğini Siddique üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Hindistan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yakın Koruma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Zayed Khan yer aldığı, yönetmenliğini Siddharth Anand üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anjaana Anjaani isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Shahrukh Khan yer aldığı, yönetmenliğini Ashutosh Gowariker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hint türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Swades: We, The People isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Otoban (2014)
Başrollünde oyuncu Randeep Hooda yer aldığı, yönetmenliğini Imtiaz Ali üstlendiği film Yol türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yol, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Otoban isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Im Soojung yer aldığı, yönetmenliğini Jang Yujung üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bay Kaderi Bulmak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Başrollünde oyuncu Sonam Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Punit Malhotra üstlendiği film Hindistan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Hindistan, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden I Hate Luv Storys isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Anupam Kher yer aldığı, yönetmenliğini Habib Faisal üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daawat-e-Ishq isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Bir zamanlar Madhav adında Biharalı bir çocuk vardı. Delhili Riya adında bir kıza aşık olur. Madhav onunla bir ilişki yaşamak ister fakat Riya kabul etmez. Riya sadece dost kalmak ister. Daha sonra Riya Madhav'a bir anlaşma sunar ve yarı kızı arkadaşı olmayı kabul eder.
10.0
Başrollünde oyuncu Kal Penn yer aldığı, yönetmenliğini Ravi Kumar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hindistan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bhopal Felaketi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Filmin başkahramanları İsyankar Meeta (Parineeti Chopra) ile afacan Nikhil'dir (Sidhart Malhotra). Bu ikili Meeta'nun kız kardeşi olan Deeksha'nın düğününde tanışırlar. Aynı gün içerisinde Nikhil Meeta'nın kız kardeşi olan Karishma'ya aşık olur. Birbirleriyle anlaşan bu ikilinin yolu nişanlanmaya kadar gider. Fakat bir sorun vardır ki Karishma'nın babası Devesh Solanki zengin varlıklı bir aile babasıdır yani Karishma'nın babası Nikhil'le tanıştıktan sonra eksik yönlerini görerek Karishma'ya bu konuda onay vermiyor. Bunun üzerine Nikhil, Karishma'ya söz vererek 1 hafta içerisinde her şeyi değiştireceğini söyler ve Mumbai'da ki bu güzel macera başlar.
9.0
Düşük gelirli bir aileden gelen Abhimanyu (Sidharth Malhotra) en büyük hayali hayatta başarılı olmak ve yüksek yerlere gelerek herkesin beğenisini kazanmak ister. Bu yoldaki ilk adımını Yılın Öğrencisi olmak için çaba harcayacaktır. Bir diğer yandan Rohan (Varun Dhawan) babası ile fikir uyuşmazlığı olan ve Yılın Öğrencisi kendisi seçilirse babasına karşı kendisini kanıtlayacağına inanmaktadır. Bu iki kişi normal hayatta aslında arkadaşlardır. Ancak aralarındaki rekabet yüzünden bu pek fazla uzun sürmeyecektir.
0.0
Başrollünde oyuncu Tillotama Shome yer aldığı, yönetmenliğini Anup Singh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hindistan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalnız Hayaletin Öyküsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Hindistan Filmleri

En iyi yabancı yapım Hindistan filmleri listelenmektedir.

Yerli Hindistan Filmleri

En iyi yerli yapım Hindistan filmleri listelenmektedir.