up
ara

Hindistan Filmleri

Yeni Hindistan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hindistan filmleri listelenmektedir.

En İyi Hindistan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hindistan filmleri listelenmektedir.
9.0
Gandhi (1982)
8.6
7.6
9.2
Otoban (2014)
7.7
5.8
9.2
9.5
Düşük gelirli bir aileden gelen Abhimanyu (Sidharth Malhotra) en büyük hayali hayatta başarılı olmak ve yüksek yerlere gelerek herkesin beğenisini kazanmak ister. Bu yoldaki ilk adımını Yılın Öğrencisi olmak için çaba harcayacaktır. Bir diğer yandan Rohan (Varun Dhawan) babası ile fikir uyuşmazlığı olan ve Yılın Öğrencisi kendisi seçilirse babasına karşı kendisini kanıtlayacağına inanmaktadır. Bu iki kişi normal hayatta aslında arkadaşlardır. Ancak aralarındaki rekabet yüzünden bu pek fazla uzun sürmeyecektir.
5.5
Bir zamanlar Madhav adında Biharalı bir çocuk vardı. Delhili Riya adında bir kıza aşık olur. Madhav onunla bir ilişki yaşamak ister fakat Riya kabul etmez. Riya sadece dost kalmak ister. Daha sonra Riya Madhav'a bir anlaşma sunar ve yarı kızı arkadaşı olmayı kabul eder.
10.0
10.0
Filmin başkahramanları İsyankar Meeta (Parineeti Chopra) ile afacan Nikhil'dir (Sidhart Malhotra). Bu ikili Meeta'nun kız kardeşi olan Deeksha'nın düğününde tanışırlar. Aynı gün içerisinde Nikhil Meeta'nın kız kardeşi olan Karishma'ya aşık olur. Birbirleriyle anlaşan bu ikilinin yolu nişanlanmaya kadar gider. Fakat bir sorun vardır ki Karishma'nın babası Devesh Solanki zengin varlıklı bir aile babasıdır yani Karishma'nın babası Nikhil'le tanıştıktan sonra eksik yönlerini görerek Karishma'ya bu konuda onay vermiyor. Bunun üzerine Nikhil, Karishma'ya söz vererek 1 hafta içerisinde her şeyi değiştireceğini söyler ve Mumbai'da ki bu güzel macera başlar.

Yabancı Hindistan Filmleri

En iyi yabancı yapım Hindistan filmleri listelenmektedir.

Yerli Hindistan Filmleri

En iyi yerli yapım Hindistan filmleri listelenmektedir.