up
ara

Hırsızlık Filmleri

Yeni Hırsızlık Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Hırsızlık filmleri listelenmektedir.

En İyi Hırsızlık Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Hırsızlık filmleri listelenmektedir.
8.5
Aynı anda hem şov yapabilen ve banka soyabilen bir sihirbaz ekibini yakalamaya çalışan FBI ajanlarının heyecanlı kovalamasını konu alır.
8.2
Kevin, kalabalık bir ailenin haylaz çocuğudur. Bir gün ailesi tatile giderken onu evde unutur. Bunu fırsat bilen Kevin yalnızlığın keyfini çıkarmaya başlar. Bu sırada evi soymayı planlayan 2 hırsıza da derslerini vermenin türlü yollarını bulacaktır.
8.8
Çaresiz bir çocuğun tarihin en yaratıcı dolandırıcı olması, dünya çapında bir sahtekara dönüşmesi ve peşindeki FBI ajanının onu yakalama çabaları konu ediliyor.
7.8
Kevin New York'tadır. Big Apple'ı oyun alanına dönüştürür hemde para ve kredi kartlarıyla. Yalnış uçağa biner ve ailesini kaybeder ve hapisten yeni kaçmış olan Harry ve Marry ile yeniden karşılaşır.
8.4
Başrollünde oyuncu Joe Pantoliano yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Read Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Kaçırılma türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bebek Firarda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
60 Saniye (2000)
Eski bir araba hırsızı olan Memphis Raines, kardeşini acımasız bir çete liderinin elinden kurtarabilmek için bir gecede 50 egzotik araba çalmak zorunda kalır.
8.7
Ocean's 12 (2004)
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ocean's 12 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Parker (2013)
Başrollünde oyuncu Jennifer Lopez yer aldığı, yönetmenliğini Taylor Hackford üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Parker isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Ahmet Uğurlu yer aldığı, yönetmenliğini Derviş Zaim üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tabutta Rövaşata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini McG üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Ben Barnes yer aldığı, yönetmenliğini Brian Klugman üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çalıntı Hayat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Bir grup genç, gözleri görmeyen zengin bir adamın evini soymaya karar verirler. Adamın kör oluşundan faydalanarak evden kolayca çıkabileceklerini düşünürler. Ancak planlarını uygulamaya koyduklarında yanıldıklarını anlarlar. Evini soymaya kalkıştıkları adam, aslında bir seri katildir ve evine gelen bu genç misafirleri, kurbanlarının arasına eklemek istemektedir.
8.8
Başrollünde oyuncu Amy Adams yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Gözler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Willem Dafoe yer aldığı, yönetmenliğini Spike Lee üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Banka Soygunu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İçerideki Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Hırsızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Panik Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Ghulam (1998)
Başrollünde oyuncu Rani Mukherjee yer aldığı, yönetmenliğini Vikram Bhatt üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ghulam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Lamberto Maggiorani yer aldığı, yönetmenliğini Vittorio De Sica üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bisiklet Hırsızları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Genç bir FBI ajanı, ekstrem sporlar yapan bir hırsızlık çetesinin içine sızar. Çetede tanıştığı kişiler, hayata farklı gözlerle bakmasını sağlar.
8.7
Başrollünde oyuncu Anupam Kher yer aldığı, yönetmenliğini Farah Khan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Happy New Year isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Akiva Goldsman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Hırsızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kış Masalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Hırsızlık Filmleri

En iyi yabancı yapım Hırsızlık filmleri listelenmektedir.

Yerli Hırsızlık Filmleri

En iyi yerli yapım Hırsızlık filmleri listelenmektedir.