up
ara
ÜYELER
DİĞER

İletişim, Medya Filmleri

Yeni İletişim, Medya Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni İletişim, Medya filmleri listelenmektedir.

En İyi İletişim, Medya Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi İletişim, Medya filmleri listelenmektedir.
9.1
Truman, iyi bir işe ve eşe sahip şanslı bir adamdır. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün ölmüş olan babasını yolda görür. O günden sonra etrafını daha dikkatli gözlemleyen Truman, adada bir tuhaflık olduğunu fark eder ve yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar.
8.3
Joe Black (1998)
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Martin Brest üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Joe Black isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Orson Welles yer aldığı, yönetmenliğini Orson Welles üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yurttaş Kane isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
15 Dakika (2001)
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini John Herzfeld üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Şöhret türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 15 Dakika isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Şebeke (1976)
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Sidney Lumet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şebeke isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı İletişim, Medya Filmleri

En iyi yabancı yapım İletişim, Medya filmleri listelenmektedir.

Yerli İletişim, Medya Filmleri

En iyi yerli yapım İletişim, Medya filmleri listelenmektedir.