up
ara

İlişki Filmleri

Yeni İlişki Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni İlişki filmleri listelenmektedir.

En İyi İlişki Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi İlişki filmleri listelenmektedir.
7.3
Mustafa Ali, medeniyetten uzak bir koyda tek başına yabani bir hayat sürdüren bir adamdır. Bir gün zengin bir iş adamı bu koyu satın almak ister, ancak küçümsediği Mustafa Ali hiç de tahmin ettiği gibi bilgisiz bir adam değildir.
8.1
Işitme engelli birisine aşık olan genç bir kızın bu aşkı için tüm hayatını değiştirmesini izliyoruz filmde.
8.6
Başrollünde oyuncu Aslı Enver yer aldığı, yönetmenliğini Çağan Irmak üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Engelli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tamam mıyız? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.4
Eski bir müzik yapımcısı olan Berk Ataman, mesleğine ara verip bir sahil kasabasına yerleşir. Burada sakin bir hayat sürdürürken bir gün Ezel adında biriyle tanışır. İkili arasında kısa süre içinde duygusal bir bağ oluşur. Ancak ilişkilerini büyük bir sınav beklemektedir.
4.7
Aşık olduğu kızın babasına başarılı olduğunu göstermek isteyen Osman Şaşmaz’ın hikayesi anlatılmaktadır.
8.3
Delisin (1975)
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Ergin Orbey üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, İlişki türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Delisin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Sınav (2009)
Başrollünde oyuncu Luke Mably yer aldığı, yönetmenliğini Stuart Hazeldine üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sınav isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Başrollünde oyuncu Alan Alda yer aldığı, yönetmenliğini George Tillman Jr. üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seninle Bir Ömür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Sana düşkünü bir karısı olan ve New York'ta yaşayan bir doktor karısının kendisini aldattığını itiraf etmesi üzerine tüm ahlaki ve seksüel tabularını yıkacak olan gizli ve tehlikeli bir gece hayatı yaşamaya başlar.
7.6
Başrollünde oyuncu Begüm Birgören yer aldığı, yönetmenliğini Serhan Arslan üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kendime İyi Bak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Agata Kulesza yer aldığı, yönetmenliğini Jan Komasa üstlendiği film İntihar türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede İntihar, Lise türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İntihar Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Jon Heder yer aldığı, yönetmenliğini Mark Steven Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Çeşmesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Önceki filmde nişanlısının ailesiyle tanışan Greg Focker, düğün hazırlıklarına başlar. Bu defa sırada iki ailenin tanışması vardır. Yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar izleyiciyi bekliyor.
7.7
Filmde askıya alınmış bir polis memurunun vahşi bir cinayeti çözmeye çalışması ve davaya baştan çıkarıcı bir kadının dahil olmasıyla işlerin çığrından çıkması konu alınmaktadır.
9.1
Başrollünde oyuncu Mehmet Usta yer aldığı, yönetmenliğini Atalay Taşdiken üstlendiği film Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Kardeşlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mommo Kız Kardeşim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Kal Penn yer aldığı, yönetmenliğini Nigel Cole üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Gibi Bir Şey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Başrollünde oyuncu Juliette Binoche yer aldığı, yönetmenliğini Krzysztof Kieslowski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Renk: Mavi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Jude Law yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acı Reçete isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Can Gürzap yer aldığı, yönetmenliğini Leyla Yılmaz üstlendiği film Romantizm türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantizm, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Avuç Deniz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Başrollünde oyuncu Charlotte Rampling yer aldığı, yönetmenliğini François Ozon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genç ve Güzel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı İlişki Filmleri

En iyi yabancı yapım İlişki filmleri listelenmektedir.

Yerli İlişki Filmleri

En iyi yerli yapım İlişki filmleri listelenmektedir.