up
ara
ÜYELER
DİĞER

İslam Filmleri

Yeni İslam Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni İslam filmleri listelenmektedir.

En İyi İslam Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi İslam filmleri listelenmektedir.
8.9
Çağrı (1977)
Hz.Muhammed ve Hz. Hamza’nın Mekke’de yaşanan kötülüklerin son bulması için çabalamaları ve Hz.Muhammed’in Mekkelileri İslamiyet’e davet etmesi anlatılmaktadır.
8.6
Camide işlenen bir cinayetle başlayan filmde imam Selam Bulut suçun üstüne kalmaması için polisten ayrı olarak cinayeti çözmeye çalışır. Konuyu deştikçe, ipuçlarını takip ettikçe beklenmedik olaylar çıkar. Film ilerledikçe Selman Bulut'un da o bildiğimiz imamlardan olmadığını anlıyoruz.
8.9
Persepolis (2007)
Şah iktidarının düşüşüyle içlerinde demokrasi umutları yeşeren İran halkı hayal kırıklığı yaşayacaktır. Şimdi de mollaların zamanı başlamıştır.
9.1
Başrollünde oyuncu Jim Caviezel yer aldığı, yönetmenliğini Cyrus Nowrasteh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kasaba türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Soraya'yı Taşlamak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Takva (2006)
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Özer Kızıltan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İslam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Takva isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Malcolm X (1992)
Başrollünde oyuncu Denzel Washington yer aldığı, yönetmenliğini Spike Lee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Malcolm X isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
7.yy'da Mekke'de geçen film, son peygamber Hz. Muhammed’in çocukluğunu ve o dönemde Mekke’de yaşanan olayları anlatıyor. Hz. Amine'nin Hz. Muhammed’e hamile olduğu dönemde halk, Abraha’nın fil ordusuyla Mekke'ye gelişinden tedirgin olup dağa kaçar. Hz. Amine ise diğerleri gibi kaçıp saklanmaz. Abraha, şehri ele geçirmek istediği sırada mucizevi olaylar yaşanır ve tüm ordu yok olur. Bu olaydan bir ay sonra insanlığın kaderini değiştirecek olan Hz. Muhammed dünyaya gelir.
9.4
Başrollünde oyuncu Reza Naji yer aldığı, yönetmenliğini Mecid Mecidi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İran türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Söğüt Ağacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Victor Salva üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İslam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dingin Savaşçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kertenkele (2004)
Başrollünde oyuncu Parviz Parastui yer aldığı, yönetmenliğini Kamal Tabrizi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Allah İnancı, Allah Sevgisi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kertenkele isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Başrollünde oyuncu Natalie Victoria yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Diblasi üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Vardiya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Başrollünde oyuncu Nicole Vicius yer aldığı, yönetmenliğini Zal Batmanglij üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, İslam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sound Of My Voice isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Ayin (2013)
Başrollünde oyuncu Joe Swanberg yer aldığı, yönetmenliğini Ti West üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ayin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı İslam Filmleri

En iyi yabancı yapım İslam filmleri listelenmektedir.

Yerli İslam Filmleri

En iyi yerli yapım İslam filmleri listelenmektedir.