up
ara
ÜYELER
DİĞER

İstanbul Filmleri

Yeni İstanbul Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni İstanbul filmleri listelenmektedir.

En İyi İstanbul Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi İstanbul filmleri listelenmektedir.
9.0
Eşkıya (1996)
Baran 35 yılını hapishanede geçirmiş olan bir eşkıyadır. Hapishaneden çıkınca, ona ihanet eden arkadaşından intikam almak ve sevdiği kadını bulmak için İstanbul'un yolunu tutar.
7.1
Fetih 1453 (2012)
Filmde ikinci kez tahta çıkan II. Mehmet'in, Konstantinapolis'i devletin sınırlarına dahil etmeyi planlaması ve 2 Nisan 1453 yılında İstanbul’u fethetmesi anlatılır. Ayrıca Ulubatlı Hasan’ın hikayesine de değinilmektedir.
8.4
Kabadayı (2007)
Eski bir kabadayı olan Ali Osman, yıllar sonra, aşık olduğu kadından bir çocuğu olduğunu öğrenir ve oğlunun peşine düşer. Oğlunun başı, sevgilisine aşık olan bir mafya üyesi ile derttedir. Ali Osman, oğlu ve sevgilisini korumak için kabadayılık günlerine geri döner.
7.6
Bir otomobil hırsızı ile stand up gösterileri ile hayatını kazanmaya çalışan umutsuz bir adamın yolları tesadüfen kesişir. Bundan sonra yollarına beraber devam eden ikilinin başları bir türlü beladan kurtulmaz.
8.2
Skyfall (2012)
Bond'un geçmişiyle yüzleşen M'e karşı sadakati teste tabi kalır. MI6 merkezine yapılan terörist saldırı sonucunda Bond her ne pahasına olursa olsun suçluların peşinden gidecektir.
7.6
Bodrum'daki bir sahil köyünde medeniyetten uzak yaşayan bilgin bir adam olan Mandıra Filozofu Mustafali, babasının hastalığı sebebiyle İstanbul'a gitmek durumunda kalır. Serinin devamı olan film, bu defa İstanbul'u ve burada yaşayan insanları hedef almaktadır.
8.3
Başrollünde oyuncu Okan Bayülgen yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ağır Roman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Vargı üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Makinesi 1973 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Hitman (2007)
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, yönetmenliğini Xavier Gens üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hitman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Osmanlı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul Kanatlarımın Altında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Kudret Sabancı üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anlat İstanbul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Sibel Kekilli yer aldığı, yönetmenliğini Fatih Akın üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Duvara Karşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Ali Şen yer aldığı, yönetmenliğini Natuk Baytan üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sakar Şakir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Uzak (2005)
Başrollünde oyuncu Ebru Ceylan yer aldığı, yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kasaba türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uzak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Ali Şen yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Salak Milyoner isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Liam Neeson yer aldığı, yönetmenliğini Olivier Megaton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Takip: İstanbul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Eric Tsang yer aldığı, yönetmenliğini Teddy Chen üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Altın Yumruk İstanbul'da isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Hemşo (2001)
Başrollünde oyuncu Cengiz Küçükayvaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Uğur üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hemşo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Balalayka (2000)
Başrollünde oyuncu Uğur Yücel yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Balalayka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı İstanbul Filmleri

En iyi yabancı yapım İstanbul filmleri listelenmektedir.

Yerli İstanbul Filmleri

En iyi yerli yapım İstanbul filmleri listelenmektedir.