up
ara
ÜYELER
DİĞER

İstihbarat Örgütü Filmleri

Yeni İstihbarat Örgütü Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni İstihbarat Örgütü filmleri listelenmektedir.

En İyi İstihbarat Örgütü Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi İstihbarat Örgütü filmleri listelenmektedir.
8.1
Ethan ve ekibi şu ana kadar üstlendikleri en zor görev ile karşı karşıya. Uluslararası gizli bir suç örgütü olan Sendika, IMF'i yok etmeye kararlıdır.
8.2
Skyfall (2012)
Bond'un geçmişiyle yüzleşen M'e karşı sadakati teste tabi kalır. MI6 merkezine yapılan terörist saldırı sonucunda Bond her ne pahasına olursa olsun suçluların peşinden gidecektir.
8.3
Adının Kremlin'deki bombalamaya karışması sonucunda IMF'in kapatılması üzerine Ethan Hunt ve yeni ekibi organizasyonun adını temize çıkarmak için harekete geçer.
8.2
Çakal (1997)
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Michael CatonJones üstlendiği film İstihbarat Örgütü türünde izleyicisini bekliyor.İstihbarat Örgütü, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Labirent (2011)
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Tolga Çevik üstlendiği film Terör türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Terör, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Labirent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Köstebek (2011)
Başrollünde oyuncu Gary Oldman yer aldığı, yönetmenliğini Tomas Alfredson üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köstebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı İstihbarat Örgütü Filmleri

En iyi yabancı yapım İstihbarat Örgütü filmleri listelenmektedir.

Yerli İstihbarat Örgütü Filmleri

En iyi yerli yapım İstihbarat Örgütü filmleri listelenmektedir.