up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kadın Erkek İlişkileri Filmleri

Yeni Kadın Erkek İlişkileri Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kadın Erkek İlişkileri filmleri listelenmektedir.

En İyi Kadın Erkek İlişkileri Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kadın Erkek İlişkileri filmleri listelenmektedir.
5.8
Celal ile Ceren 6 yıldır birlikte olmalarına rağmen Celal'in sorumluluklardan kaçması sebebiyle bir türlü evlenemezler. Bir gün Celal, bir arkadaşının bekarlığa veda partisine katılınca ilişkileri farklı bir boyut kazanır.
6.4
İş yaşamında mutsuz bir hayat süren Esra, patronunun baskısı altında çalışmaktadır. Sevgilisi de çekilmez bir kişidir. Bir gün hem işini hem de sevgilisinden ayrılır. Yaşamına dönmeyi ve hayatına yeniden yön vermeye karar verir. Bir reklam ajansında metin yazarı olarak işe başlar. Arkadaşı Didem ile yeni tanışacakları insanlar ile aşk dolu eğlenceli ilişkileri başlar. Metropol yaşamının, aşklarda ki, dostluklar üzerinde ki etkileri hiç de eskisi gibi değildir.
8.1
Başrollünde oyuncu Ege Aydan yer aldığı, yönetmenliğini Çiğdem Vitrinel üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
İnsanlar, ilişkilerin sığlığından uzaklaşıp evliliğin derin sularına doğru yüzmek isterken, karşı cinsten gelen işaretlerin birbirinden farklı anlamlarını çözmeye çalışıyorlar.
6.4
Başrollünde oyuncu Fahriye Evcen yer aldığı, yönetmenliğini Murat Şeker üstlendiği film Türk türünde izleyicisini bekliyor.Türk, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Tutulması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Nora Ephron üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mesajınız Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Tatil (2006)
Yaşadıkları umutsuz aşklar yüzünden umutsuzluğa kapılan iki kadının yolları bir internet sitesi sayesinde kesişir. İkili, bu site aracılığıyla evlerini belirli bir süre takas etmeye karar verirler. Her ikisini de alışık olmadıkları farklı hayatlar ve yeni aşklar beklemektedir.
7.2
Benjamin, kısa süreli ilişkiler yaşayan çapkın bir adamdır. Bir gün patronuyla, tanıştığı bir kadını 10 gün içinde kendisine aşık edeceği konusunda iddiaya girer. Ancak denk geldiği kadın ise başka bir iddiaya girmiştir. Birlikte olduğu adamı 10 gün içinde kendisinden soğutarak ayrılmasını sağlamak. İkili arasında ilginç ve eğlenceli bir ilişki başlar.
7.7
Nick Marshall, reklamcılık sektöründe çalışan bir adamdır. Başına gelen bir kazadan sonra insanların düşüncelerini okumaya başladığını fark eder ve bu durumdan faydalanmaya başlar.
7.2
Başrollünde oyuncu Jon Heder yer aldığı, yönetmenliğini Mark Steven Johnson üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Çeşmesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Filmde askıya alınmış bir polis memurunun vahşi bir cinayeti çözmeye çalışması ve davaya baştan çıkarıcı bir kadının dahil olmasıyla işlerin çığrından çıkması konu alınmaktadır.
7.5
Başrollünde oyuncu Tuba Ünsal yer aldığı, yönetmenliğini Özer Kızıltan üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Kadın Erkek İlişkileri türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Unutma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Nick Cassavetes üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Öteki Kadın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Annie üniversiteyi bitirdikten sonra zengin bir ailenin çocuğuna dadılık yapmaya başlar. Annie, çocuğun annesinin isteklerini yerine getirmeye çalışsa da bu durum canını sıkmaya başlar. Ayrıca ailenin oturduğu yerden yeni biri ile tanışır ve zenginlerin dünyasında hiç beklemeyeceği olayları yaşamaya başlar.
7.8
Şansa Bak (2006)
Başrollünde oyuncu Lindsay Lohan yer aldığı, yönetmenliğini Donald Petrie üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor.Eğlence, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şansa Bak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Michelle Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Sean Ellis üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zamana Güzellik Kat isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Erkek türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şen Dul Şaban isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.1
Başrollünde oyuncu John Krasinski yer aldığı, yönetmenliğini Luke Greenfield üstlendiği film Avukat türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Avukat, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ödünç Sevgili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Kıskanmak (2009)
Başrollünde oyuncu Serhat Tutumluer yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kıskanmak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Atıf Yılmaz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ne Olacak Şimdi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kadın Erkek İlişkileri Filmleri

En iyi yabancı yapım Kadın Erkek İlişkileri filmleri listelenmektedir.

Yerli Kadın Erkek İlişkileri Filmleri

En iyi yerli yapım Kadın Erkek İlişkileri filmleri listelenmektedir.