up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kamp Filmleri

Yeni Kamp Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kamp filmleri listelenmektedir.

En İyi Kamp Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kamp filmleri listelenmektedir.
8.9
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
9.0
Okula dört kız öğrenci gelir. Bu kızlar ile hababam sınıfı arasında savaş başlar. Kızlar erkek öğrencilere sürekli tuzak kurar ve kendilerine bir ajan seçerler. Mahmut Hoca ise okuldan kaçan hababam sınıfını ceza olarak izcilik kampına gönderir.
8.3
Yaban (2014)
Başrollünde oyuncu Reese Witherspoon yer aldığı, yönetmenliğini Jean-Marc Vallée üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaban isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Patrick Swayze yer aldığı, yönetmenliğini Emile Ardolino üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Dans türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İlk Aşk İlk Dans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
The Ritual (2017)
The Ritual, 2017 İngiltere yapımı, gerilim-korku türünde bir Netflix filmidir. Birlikte tatil yapmayı planlayan 5 yakın arkadaştan biri İsveç'te hiking yapmayı hayal etmektedir. Ancak o günü göremeden trajik bir şekilde hayatını kaybeder. Bunun üzerine arkadaşları onun dileğini gerçekleştirmek üzere kamp ve yürüyüş ekipmanlarını hazırlayarak yola koyulurlar. Ancak yürüyüşleri sırasında başka bir yöne sapmaları felaketlerinin başlangıcı olacaktır.
3.6
Başrollünde oyuncu Eric Balfour yer aldığı, yönetmenliğini Adam Macdonald üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Ormanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kuyu (2003)
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Davis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kamp türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuyu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kamp Filmleri

En iyi yabancı yapım Kamp filmleri listelenmektedir.

Yerli Kamp Filmleri

En iyi yerli yapım Kamp filmleri listelenmektedir.