up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kar Filmleri

Yeni Kar Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kar filmleri listelenmektedir.

En İyi Kar Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kar filmleri listelenmektedir.
8.3
Everest (2015)
İki ayrı ekip Everest'e tırmanmaktadır. Ekibin karşısına çıkan yoğun kar yağışı, beraberinde bir felaketin de habercisi olmaktadır. Yağış oldukça şiddetlidir ve herkes, hayatta kalma mücadelesi vermek zorundadır.
8.9
Başrollünde oyuncu Tamer Levent yer aldığı, yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tiyatro türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kış Uykusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Ters giden bir iklim değişikliği deneyinden sonra dünyadaki hayat sona ermiştir. Şanslı olan bir avuç insan ise durmadan dünyayı dolaşan bir trende yaşamaktadır. Trende uygulanan sınıf ayrımı ise kısa süre sonra ayaklanmaya sebep olur.
9.0
Kurtarma görevlisi Jerry ve köpekleri ile olan dostluğunun kazalar ve ayrılıklar ile sınanmasını anlatmaktadır.
6.3
Iceman (1984)
Başrollünde oyuncu David Strathairn yer aldığı, yönetmenliğini Fred Schepisi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Iceman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kar Filmleri

En iyi yabancı yapım Kar filmleri listelenmektedir.

Yerli Kar Filmleri

En iyi yerli yapım Kar filmleri listelenmektedir.