up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kara Mizah Filmleri

Yeni Kara Mizah Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kara Mizah filmleri listelenmektedir.

En İyi Kara Mizah Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kara Mizah filmleri listelenmektedir.
8.1
Başrollünde oyuncu Michael Keaton yer aldığı, yönetmenliğini Alejandro González Iñárritu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kara Mizah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Birdman veya Cahilliğin Umulmayan Erdemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan yer aldığı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtuluş Son Durak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
In Bruges (2008)
Başrollünde oyuncu Brendan Gleeson yer aldığı, yönetmenliğini Martin Mcdonagh üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden In Bruges isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Bir kıza tecavüz edip öldüren bir katil, olayın ardından aylar geçmesine rağmen bulunamamıştır. Kızın annesi Mildred Hayes, polise olan güvenini kaybeder ve cinayete aldırış etmeyenlere karşı tek başına bir savaş başlatır.
8.5
Zelig (1983)
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Mockumentary türünde izleyicisini bekliyor.Mockumentary, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zelig isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Mads Mikkelsen yer aldığı, yönetmenliğini Anders Thomas Jensen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kara Mizah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adem'in Elmaları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Billy Crystal yer aldığı, yönetmenliğini Danny DeVito üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Kara Mizah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annemi Trenden Nasıl Atarım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Cambazhane (1928)
Başrollünde oyuncu Charles Chaplin yer aldığı, yönetmenliğini Charles Chaplin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sessiz Sinema türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cambazhane isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Tao Guo yer aldığı, yönetmenliğini Hao Ning üstlendiği film Kara Mizah türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kara Mizah, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Crazy Stone isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Bu güçlü filmde amatör bir ressam olan yalnız bir adamı, kasiyer güzel bir kadın zengin sanatçı olduğuna inanmasını sağlar. Onu kötü kullanır, resimlerini onun için yapmasını sağlar. Ama ressam onu, sevgilisinin kollarında bulduğunda, şiddet patlar.

Yabancı Kara Mizah Filmleri

En iyi yabancı yapım Kara Mizah filmleri listelenmektedir.

Yerli Kara Mizah Filmleri

En iyi yerli yapım Kara Mizah filmleri listelenmektedir.