up
ara

Kardeşlik Filmleri

Yeni Kardeşlik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kardeşlik filmleri listelenmektedir.

En İyi Kardeşlik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kardeşlik filmleri listelenmektedir.
9.2
Turşuculukla geçinen 6 çocuklu bir aile, bir turşu tartışması yüzünden dağılır. Çocukların 3'ü annesiyle kalırken diğer 3'ü babalarıyla gider. Yıllarca birbirini görmeyen çocuklar bir gün tesadüfen karşılaşırlar ve anne babalarını tekrar biraraya getirmenin yollarını ararlar.
8.9
Klasik filmlerden biri haline gelmiş olan Rain Man, Charlie adında bencil ve para düşkünü bir adam ile otistik bir dahi olan saf ve iyi niyetli abisi Raymond'ın başından geçenleri konu ediniyor.
8.7
Dhoom 3 (2013)
7.5
Abimm (2009)
Para düşkünü olan Çetin, yıllar sonra kayıp kardeşini bulur. Kardeşinin akli dengesinin yerinde olmadığını öğrenen Çetin başta epey sarsılır ancak kardeşine sahip çıkması gerektiğinin farkındadır.
7.1
Yıllardır küs olan Ozan ve Hakan babalarının cenazesinde bir araya gelir ve babalarının vasiyeti ile bu küslüğü sonlandırmak isterler.
7.8
Çocuklularındaki şekerden ev sendromunu atlatan Hansel Ve Gretel kardeşler 15 yıl sonra iyi bir cadı avcısı olmuşlardır. Artık büyücü kadınların başını bulma zamanı gelmiştir. Kanlı Ay esnasında bir çok çocuk kurban edilecektir ve ikilinin bunu önlemesi gerekmektedir.
7.8
60 Saniye (2000)
Eski bir araba hırsızı olan Memphis Raines, kardeşini acımasız bir çete liderinin elinden kurtarabilmek için bir gecede 50 egzotik araba çalmak zorunda kalır.
8.3
Limonata (2015)
7.9
Kardeşini Büyülü Ayna'yı kullanarak geri getiren Freya, kardeşi ile güçlerini birleştirir. Karşılarında ise onları durdurmak isteyen ve Freya'nın eğitimini almış olan Eric ve Sara vardır.
9.4
İkinci Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda babaları donanmaya katılan, anneleri ise bir saldırıda ölen iki küçük kardeş, teyzelerinin evine taşınırlar. Teyzelerinden umdukları muameleyi görmeyen kardeşleri zor bir hayat beklemektedir.
7.4
Vavien (2009)
6.9
Melankoli (2011)
8.4
8.8
8.1

Yabancı Kardeşlik Filmleri

En iyi yabancı yapım Kardeşlik filmleri listelenmektedir.

Yerli Kardeşlik Filmleri

En iyi yerli yapım Kardeşlik filmleri listelenmektedir.