up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kaza Filmleri

Yeni Kaza Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kaza filmleri listelenmektedir.

En İyi Kaza Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kaza filmleri listelenmektedir.
7.7
Deniz ve Özgür, çocukluk yılları Ankara'da geçen ve yıllar sonra İstanbul'da yeniden yolları kesişen iki gençtir. Aralarında duygusal bir bağ oluşan iki gencin aşklarının önünde büyük bir engel bulunmaktadır.
7.3
Bilim araştırmaları yapan genç, ışınlanma makinesini icat etmiştir. Bunun sayesinde bir ödül kazanır. Bu icadı bir gece denemeyi düşünen gençler beklenmedik bir sonuç ile karşılaşırlar.
8.5
21 Gram (2003)
Başrollünde oyuncu Benicio Del Toro yer aldığı, yönetmenliğini Alejandro Gonz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 21 Gram isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Gri Kurt (2011)
Başrollünde oyuncu Joe Anderson yer aldığı, yönetmenliğini Joe Carnahan üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gri Kurt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Vertigo (1958)
Başrollünde oyuncu James Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Alfred Hitchcock üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kült türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vertigo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Sevgilisinden ayrılan Ha-yeong, Hyeong-jun’un arabasını duvara vurmasına sebep olur. Hyeong-jun’ ise arabasının masraf parasını ister. Ha-yeong parayı veremeyeceği için onunla 100 günlük bir anlaşma yapar.
8.0
Başrollünde oyuncu Shailene Woodley yer aldığı, yönetmenliğini Alexander Payne üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Senden Bana Kalan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Otogargara (1995)
Başrollünde oyuncu Demet Akbağ yer aldığı, yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Komedi, Tiyatro türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Otogargara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Billy Crystal yer aldığı, yönetmenliğini Harold Ramis üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anlat Bakalım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Bill Nunn yer aldığı, yönetmenliğini Giuseppe Tornatore üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Göç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 1900 Efsanesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Béla Tarr yer aldığı, yönetmenliğini Nacho Vigalondo üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Suç Zamanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Başrollünde oyuncu James Franco yer aldığı, yönetmenliğini Wim Wenders üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Güzel Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Başrollünde oyuncu Dina Meyer yer aldığı, yönetmenliğini Paul Verhoeven üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Askerlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldız Gemisi Askerleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Hayvan (2001)
Başrollünde oyuncu John C. McGinley yer aldığı, yönetmenliğini Luke Greenfield üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Kaza türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayvan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kesik El (1981)
Başrollünde oyuncu Michael Caine yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Stone üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kaza türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kesik El isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Prensim (2015)
Kayak yapmayı seven Tony, kayak yaparken bir kaza geçirir ve rehabilitasyon sürecine başlar. Bu dönemde eski aşkı Georgio’yu hatırlar. Yaşadıkları tutkulu aşkı gözden geçirmek için önünde uzun bir zamanı vardır.
8.0
Başrollünde oyuncu Taylor Momsen yer aldığı, yönetmenliğini Gus Van Sant üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Paranoid Park isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kaza Filmleri

En iyi yabancı yapım Kaza filmleri listelenmektedir.

Yerli Kaza Filmleri

En iyi yerli yapım Kaza filmleri listelenmektedir.