up
ara

Kıyamet Filmleri

Yeni Kıyamet Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kıyamet filmleri listelenmektedir.

En İyi Kıyamet Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kıyamet filmleri listelenmektedir.
8.2
İnsan formunda ölümcül bir robot, gelecekte robotlara karşı gerçekleştirilecek olan direnişe liderlik edecek olan adamın annesini öldürmek için 2029 yılından 1984 yılına gönderilir. Çocuk henüz doğmamıştır bile. Direniş ordusundan gönderilen başka bir asker de kadına yardım edecektir.
8.2
Başrollünde oyuncu Ian Holm yer aldığı, yönetmenliğini Roland Emmerich üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor.Felaket, Doğal Afet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yarından Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Renkli bir gelecekte bir taksi sürücüsü aniden kendini kozmik bir silahın peşindeki ana karakter olarak bulur. Aynı zamanda Evil ve Mr. Zorg ile de mücadele etmek zorundadır.
7.8
Post-apokaliptik günlerde bir adam Amerika'da kendi yolunda ilerlemektedir. Çantasında ise insanların geleceğini kurtaracak kutsal bilgiler içeren bir kitap taşımaktadır.
8.5
Başrollünde oyuncu Ewan McGregor yer aldığı, yönetmenliğini Juan Antonio Bayona üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kıyamet Günü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.4
Deccal (2015)
Başrollünde oyuncu Aykut Engin yer aldığı, yönetmenliğini Özgür Bakar üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deccal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Dabbe 2 (2009)
Başrollünde oyuncu Sefa Zengin yer aldığı, yönetmenliğini Hasan Karacadağ üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dabbe 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Lauren German yer aldığı, yönetmenliğini Xavier Gens üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Kıyamet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mahşer Günü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Başrollünde oyuncu Chiwetel Ejiofor yer aldığı, yönetmenliğini Craig Zobel üstlendiği film Felaket türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Felaket, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Z for Zachariah isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Mikael Salomon üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Yaşam Mücadelesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kıyametten Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Quvenzhané Wallis yer aldığı, yönetmenliğini Benh Zeitlin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kıyamet türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler Diyarı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
O dönemin dünyasında kıyamet alametleri yaşanmaktadır. Kıyamet alametlerinden bir tanesi de bir binada yaşayan Elif’in başına gelecektir.
8.0
Başrollünde oyuncu Simon Baker yer aldığı, yönetmenliğini Antony Hoffman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Uzay türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Gezegen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kıyamet Filmleri

En iyi yabancı yapım Kıyamet filmleri listelenmektedir.

Yerli Kıyamet Filmleri

En iyi yerli yapım Kıyamet filmleri listelenmektedir.