up
ara
ÜYELER
DİĞER

Klon Filmleri

Yeni Klon Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Klon filmleri listelenmektedir.

En İyi Klon Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Klon filmleri listelenmektedir.
9.2
Prestij (2006)
Birbirleriyle hem arkadaş hem de bir sihirbazın asistanı olan 3 kişi, aralarından birinin ölmesinde birbirlerini suçlarlar. Zamanla düşman ve rakip ünlü iki sihirbaz olurlar. Sahnede sergiledikleri şovları sabote etmeye çalışırken gerilim ve dram dolu anlar yaşanır.
8.0
Ada (2005)
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini Mark Romanek üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Klon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Asla Bırakma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Winona Ryder yer aldığı, yönetmenliğini Jean Pierre Jeunet üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaratık: Diriliş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Eddie Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Brian Robbins üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Çılgının İçinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Klon Filmleri

En iyi yabancı yapım Klon filmleri listelenmektedir.

Yerli Klon Filmleri

En iyi yerli yapım Klon filmleri listelenmektedir.