up
ara

Komşuluk Filmleri

Yeni Komşuluk Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Komşuluk filmleri listelenmektedir.

En İyi Komşuluk Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Komşuluk filmleri listelenmektedir.
6.3
Deliha (2014)
İyi niyetli ve bir o kadar da deli dolu bir kız olan Zeliha, aşkı bulma konusunda saplantılıdır. Bir gün yaşadığı mahalleye Cemil ve Cemal adında iki kardeş gelerek bir fotoğrafçı dükkanı açarlar.
7.8
Creed ailesi bir taşra kasabasına taşınır. Burada sakin bir hayat sürdürmeyi düşünen ailenin başına, evin yakınında bulunan Hayvan Mezarlığı yüzünden türlü felaketler gelir.
9.1
Muhsin Bey (1987)
Başrollünde oyuncu Uğur Yücel yer aldığı, yönetmenliğini Yavuz Turgul üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhsin Bey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Nicholas Stoller üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Komşuluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kötü Komşular isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.4
The Choice (2016)
Birbirinden farklı hayatlara sahip iki aşık olan Travis ve Gabby’in hayatlarını konu alır.
6.3
O dönemin dünyasında kıyamet alametleri yaşanmaktadır. Kıyamet alametlerinden bir tanesi de bir binada yaşayan Elif’in başına gelecektir.
6.0
Başrollünde oyuncu Shirley MacLaine yer aldığı, yönetmenliğini James L. Brooks üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevgi Sözcükleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Komşuluk Filmleri

En iyi yabancı yapım Komşuluk filmleri listelenmektedir.

Yerli Komşuluk Filmleri

En iyi yerli yapım Komşuluk filmleri listelenmektedir.