up
ara
ÜYELER
DİĞER

Köy Filmleri

Yeni Köy Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Köy filmleri listelenmektedir.

En İyi Köy Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Köy filmleri listelenmektedir.
8.4
Mucize (2015)
1960’lı yıllarda Egeli bir öğretmen, doğudaki bir köye atanır. Okulu bile olmayan köye, orada yaşayan halkın da desteğiyle öncelikle okul yapar ve daha sonra köyün öğrencileriyle yakından ilgilenmeye başlar. İlgilendiği biri daha vardır; köyün delisi olarak bilinen Aziz. Hastalığı nedeniyle hareketlerini kontol edemeyen Aziz, aşk sayesinde büyük bir mucize yaşayacaktır.
7.3
Mustafa Ali, medeniyetten uzak bir koyda tek başına yabani bir hayat sürdüren bir adamdır. Bir gün zengin bir iş adamı bu koyu satın almak ister, ancak küçümsediği Mustafa Ali hiç de tahmin ettiği gibi bilgisiz bir adam değildir.
5.7
Musallat (2007)
Birbirlerine duydukları büyük aşk sebebiyle herkesin gıpta ettiği bir çift, evlenme kararı alır. Ancak bu kararı almalarının üzerine başlarına lanetli bir varlık musallat olur.
9.2
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Hayao Miyazaki üstlendiği film Çizgi türünde izleyicisini bekliyor.Çizgi , Cinler Alemi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komşum Totoro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Ulak (2008)
Küçüklere değil büyüklere masallar... Masalcinin ses tonu bile yeterli film için. Susmak , sessiz kalmak iylikten cok karşımizdakii ne zarar verebilen bir durum. Toplumsal mesaj cok iyi verilmiş seyirciye. Artı aile içi şiddet, engelliyor kullanma gibi konuları da inceden işlenmiş...
4.8
Destere (2008)
H harfini söyleyemeyen Trakya'lı bir seri katilin başından geçen maceralar.
8.6
Başrollünde oyuncu Tunç Oral yer aldığı, yönetmenliğini Erhan Kozan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Halam Geldi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Başrollünde oyuncu Mehmet Usta yer aldığı, yönetmenliğini Atalay Taşdiken üstlendiği film Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Kardeşlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mommo Kız Kardeşim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Arabesk (1988)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Köy türünde izleyicisini bekliyor.Köy, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arabesk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Köy (2004)
Başrollünde oyuncu Adrien Brody yer aldığı, yönetmenliğini M. Night Shyamalan üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Duvak (2006)
Başrollünde oyuncu Edward Norton yer aldığı, yönetmenliğini John Curran üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Köy türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Duvak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Nesli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ağalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Züğürt Ağa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İnatçı (1988)
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Köy türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnatçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Çapkınlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tatlı Dillim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Başrollünde oyuncu Ahmed Ahmed Poor yer aldığı, yönetmenliğini Abbas Kiyarüstemi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Günlük Yaşam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arkadaşımın Evi Nerede? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Başrollünde oyuncu Kadir Çöpdemir yer aldığı, yönetmenliğini Ilyas Ilbey üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Manda Yuvası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Başrollünde oyuncu Nenji Kobayashi yer aldığı, yönetmenliğini Shohei Imamura üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Narayama Türküsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Bahman Ghobadi yer aldığı, yönetmenliğini Abbas Kiyarüstemi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, İran türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Wind Will Carry Us isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Başrollünde oyuncu Zeynep Değirmencioğlu yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Göreç üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Köy türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yayla Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Peter Berling yer aldığı, yönetmenliğini Béla Tarr üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Şeytan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytanın Tangosu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Köy Filmleri

En iyi yabancı yapım Köy filmleri listelenmektedir.

Yerli Köy Filmleri

En iyi yerli yapım Köy filmleri listelenmektedir.