up
ara
ÜYELER
DİĞER

Kurt Adam Filmleri

Yeni Kurt Adam Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kurt Adam filmleri listelenmektedir.

En İyi Kurt Adam Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kurt Adam filmleri listelenmektedir.
7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
8.2
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Kurt Adam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu Stephen Rea yer aldığı, yönetmenliğini Mans Marlind üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Vampir türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Uyanış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Michael Sheen yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Tatopoulos üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Vampir türünde izleyicisini bekliyor.Vampir, Canavar, Yaratık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Van Helsing isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Başrollünde oyuncu Park Bo-yeong yer aldığı, yönetmenliğini Jo Sung-hee üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Çocuk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Greg Bryk yer aldığı, yönetmenliğini Sheldon Wilson üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Başlıklı Kız Ve Kurt Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kurt (1994)
Başrollünde oyuncu Michelle Pfeiffer yer aldığı, yönetmenliğini Mike Nichols üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kurt Adam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Kurt Adam Filmleri

En iyi yabancı yapım Kurt Adam filmleri listelenmektedir.

Yerli Kurt Adam Filmleri

En iyi yerli yapım Kurt Adam filmleri listelenmektedir.