up
ara
ÜYELER
DİĞER

Labirent Filmleri

Yeni Labirent Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Labirent filmleri listelenmektedir.

En İyi Labirent Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Labirent filmleri listelenmektedir.
8.4
Thomas uyandığında hafızasının silindiğini ve bir grup genç ile dev bir piramitin içine hapsedildiğini farkeder. Ortama ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kaçış için şansını denemelidir.
8.3
İlk bölümde labirentten kaçmayı başaran gençler bu kez de zorla tutuldukları merkezden kaçmak zorunda kalır ve dış dünyada hiç beklemedikleri tehlikelerle yüzleşirler.
7.9
Başrollünde oyuncu Doug Jones yer aldığı, yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Labirent türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pan'ın Labirenti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
James Dashner'in ünlü bilim kurgu üçlemesinden sinemaya uyarlanan serinin son filmi olan Labirent: Son İsyan'da labirenti yenen ve alev deneylerinden geçen Thomas'ın arkadaşlarını kurtarmak için verdiği büyük mücadeleyi izliyoruz.
9.2
Labirent (1986)
Başrollünde oyuncu Jennifer Connelly yer aldığı, yönetmenliğini Jim Henson üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Labirent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Labirent (2010)
Başrollünde oyuncu Adam Johnson yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Shimek üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Labirent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Labirent Filmleri

En iyi yabancı yapım Labirent filmleri listelenmektedir.

Yerli Labirent Filmleri

En iyi yerli yapım Labirent filmleri listelenmektedir.