up
ara
ÜYELER
DİĞER

Lise Filmleri

Yeni Lise Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Lise filmleri listelenmektedir.

En İyi Lise Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Lise filmleri listelenmektedir.
9.5
Özel Çamlıca Lisesi'nin yıllardır mezun olamayan haylaz öğrencilerinden oluşan Hababam Sınıfı'nı hiçbir öğretmen dize getiremezken okula yeni bir müdür muavini atanır; Mahmut Hoca!
9.2
Okulun en haylaz sınıfı olan hababam sınıfı bu yıl da mezun olamamıştır. Bu defa okullarına yeni atanan Semra Öğretmen'e kafayı takan hababam sınıfı öğrencileri, Şaban'a Semra Öğretmen'in ağzından aşk mektupları yazmaya başlar.
9.1
Babasını kaybeden Ahmet adında bir öğrenci burslu okumak üzere Özel Çamlıca Lisesi'ne gelir. Hababam sınıfına verilen Ahmet, sınıf arkadaşlarının aksine okumaya çok hevesli çalışkan bir öğrencidir. Hababam sınıfı Ahmet'i kendilerine benzetmeye çalışırlar ama Ahmet onlara iyi bir ders verir.
5.9
Askerden dönen Hababam Sınıfı haylazlıklara kaldığı yerden devam eder. Okul müdürü deli Bedri, bu sefer hababam sınıfından kurtulmaya kararlıdır. Karısı ve oğlunu da alarak okula taşınır. Hababam sınıfını yeni maceralar ve büyük bir kovalamaca beklemektedir.
9.0
Okula dört kız öğrenci gelir. Bu kızlar ile hababam sınıfı arasında savaş başlar. Kızlar erkek öğrencilere sürekli tuzak kurar ve kendilerine bir ajan seçerler. Mahmut Hoca ise okuldan kaçan hababam sınıfını ceza olarak izcilik kampına gönderir.
6.4
Başrollünde oyuncu Mehmet Ali Erbil yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Okul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hababam Sınıfı Merhaba isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlendiği film Lise türünde izleyicisini bekliyor.Lise, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hababam Sınıfı Güle Güle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Sınıfa yeni bir öğrenci gelir. Bu öğrenci Bilo’dur ve kendini sınıfın ağası olarak görür. Sınıf Bilo ile kafa bulmaya başlar. Sınıfta Ömer ve Ayşe ise birbirlerine aşık olur. Ayşe hamile kalır.
7.4
17 Yeniden (2009)
Mike O’Donnell, okulun popüler öğrencilerinden biridir ve önünde parlak bir gelecek vardır. Ancak o hamile kalan kız arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Aradan geçen 20 yıldan sonra Mike çok mutsuz ve pişmandır. Kendisine 17 yaşına geri dönme şansı verilir. Ancak şimdiki aklıyla o yaşlara geri dönmek onu zor bir duruma sokar.
8.4
Başrollünde oyuncu Agata Kulesza yer aldığı, yönetmenliğini Jan Komasa üstlendiği film İntihar türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede İntihar, Lise türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İntihar Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Anthony Michael Hall yer aldığı, yönetmenliğini John Hughes üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kahvaltı Kulübü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Heiran (2009)
Başrollünde oyuncu Khosro Shakibai yer aldığı, yönetmenliğini Shalizeh Arefpoor üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Lise türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heiran isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Fakülte (1998)
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakülte isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Richard Linklater üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hababam Rock isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Başrollünde oyuncu Lauren Graham yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Fleck üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Çeşit Komik Hikaye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Başrollünde oyuncu Jessica Alba yer aldığı, yönetmenliğini Kyle Newman üstlendiği film Ajan türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Ajan, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıtır Kaçak Tehlikeli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Adam Sandler yer aldığı, yönetmenliğini Tom Brady üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ateşli Piliç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Salih Kalyon yer aldığı, yönetmenliğini Emre Akay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Okul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adab-ı Muaşeret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Joel Gallen üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gençlik Halleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Lee Jong-Suk yer aldığı, yönetmenliğini Yeon-woo Lee üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hot Young Bloods isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Lise Filmleri

En iyi yabancı yapım Lise filmleri listelenmektedir.

Yerli Lise Filmleri

En iyi yerli yapım Lise filmleri listelenmektedir.