up
ara

Matematik Filmleri

Yeni Matematik Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Matematik filmleri listelenmektedir.

En İyi Matematik Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Matematik filmleri listelenmektedir.
9.3
Film, gerçekte yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak delilikle dahilik arasındaki ince çizgide yaşayan bir matematik dehası olan John Nash'in hayatını anlatır.
8.7
Bir matematik dehası olan Ramanujan fakir bir ailenin çocuğudur. Matematik çalışmalarını Cambridge üniversitesine gönderir ve bir profesörün dikkatini çeker. Davet üzerine İngiltere'ye giden genç dahi orada bir çok zorlukla ve yabancı olduğu için dışlanmalarla karşılaşacaktır.
8.0
Pi (1998)
Başrollünde oyuncu Clint Mansell yer aldığı, yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
X+Y (2014)
Başrollünde oyuncu Sally Hawkins yer aldığı, yönetmenliğini Morgan Matthews üstlendiği film Matematik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Matematik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden X+Y isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Jessica Alba yer aldığı, yönetmenliğini Marilyn Agrelo üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Matematik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Logaritması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Başrollünde oyuncu Andy Garcia yer aldığı, yönetmenliğini Ramon Menendez üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Öğretmen türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalk ve Diren isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Matematik Filmleri

En iyi yabancı yapım Matematik filmleri listelenmektedir.

Yerli Matematik Filmleri

En iyi yerli yapım Matematik filmleri listelenmektedir.