up
ara

Mektup Filmleri

Yeni Mektup Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Mektup filmleri listelenmektedir.

En İyi Mektup Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Mektup filmleri listelenmektedir.
8.4
Mutlu bir evliliği olan Holly, bir hastalık sonucu kocası Gerry'yi kaybeder. Ölümünden sonra karısının çok yalnızlık çekeceğini bilen Gerry, hayatının son zamanlarını Holly'ye mektuplar yazarak geçirir ancak bu mektuplar kendisi ölene kadar karısının eline geçmeyecektir. Holly, ilk mektubu 30. yaş gününde alır. Bundan sonra gelen düzenli mektuplar Holly'nin hayatına yön verecektir.
7.8
Göl Evi (2006)
Kate, göl kenarında bir evde yalnız başına yaşayan bir doktordur. Bir gün Chicago'daki bir hastanede çalışmak üzere taşınır. Göl evinden ayrılırken posta kutusuna, kendisinden sonra eve taşınacak olan kişi için bir not bırakır. Evin yeni kiracısı Alex, kısa süre sonra notu fark eder ve Kate ile mektuplaşmaya başlarlar, ancak ikisi farklı yıllarda yaşamaktadırlar. Çok geç olmadan bu sıradışı iletişimlerinin sebebini çözmeleri gerekmektedir.
9.1
Alkolik bir anne ve ilgisiz bir babaya sahip olan Mary, yapayalnız ve oldukça meraklı bir kızdır. 44 yaşında ki Max ise, rahatsızlığından dolayı dış dünyada ki olayları algılamakta güçlük çekmektedir. Bir mektup sayesinde, bu iki insan birbirlerini tanırlar ve hayatları değişir.
7.6
Kehanet (2009)
7.7
Demolition (2015)
Karısını trafik kazasında kaybettikten sonra toparlanamayan Davis’in, hayatına sıfırdan başlamasını konu alan filmdir.
8.4
Klasik (2003)
8.2
Siworae (2000)
8.0
Şölen (1998)
0.0
Özlem, Tolga ve Emre çok iyi arkadaştır. Tolga ve Özlem evlidir. Özlem’in ise Emre ile ilişkisi vardır. Özlem’e gelen bir mektup ile Tolga bu ilişkiyi öğrenir. Yaşanan bu karmaşık ilişkide farklı duyguların yaşanması anlatılmaktadır.

Yabancı Mektup Filmleri

En iyi yabancı yapım Mektup filmleri listelenmektedir.

Yerli Mektup Filmleri

En iyi yerli yapım Mektup filmleri listelenmektedir.