up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Mektup Filmleri

Neokur'a eklenmiş tüm Mektup filmleri listelenmektedir.
8.4
Mutlu bir evliliği olan Holly, bir hastalık sonucu kocası Gerry'yi kaybeder. Ölümünden sonra karısının çok yalnızlık çekeceğini bilen Gerry, hayatının son zamanlarını Holly'ye mektuplar yazarak geçirir ancak bu mektuplar kendisi ölene kadar karısının eline geçmeyecektir. Holly, ilk mektubu 30. yaş gününde alır. Bundan sonra gelen düzenli mektuplar Holly'nin hayatına yön verecektir.
7.8
Göl Evi (2006)
Kate, göl kenarında bir evde yalnız başına yaşayan bir doktordur. Bir gün Chicago'daki bir hastanede çalışmak üzere taşınır. Göl evinden ayrılırken posta kutusuna, kendisinden sonra eve taşınacak olan kişi için bir not bırakır. Evin yeni kiracısı Alex, kısa süre sonra notu fark eder ve Kate ile mektuplaşmaya başlarlar, ancak ikisi farklı yıllarda yaşamaktadırlar. Çok geç olmadan bu sıradışı iletişimlerinin sebebini çözmeleri gerekmektedir.
9.1
Alkolik bir anne ve ilgisiz bir babaya sahip olan Mary, yapayalnız ve oldukça meraklı bir kızdır. 44 yaşında ki Max ise, rahatsızlığından dolayı dış dünyada ki olayları algılamakta güçlük çekmektedir. Bir mektup sayesinde, bu iki insan birbirlerini tanırlar ve hayatları değişir.
7.6
Kehanet (2009)
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Alex Proyas üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kehanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Demolition (2015)
Karısını trafik kazasında kaybettikten sonra toparlanamayan Davis’in, hayatına sıfırdan başlamasını konu alan filmdir.
8.4
Klasik (2003)
Başrollünde oyuncu Seungwoo Cho yer aldığı, yönetmenliğini Jaeyoung Kwak üstlendiği film Anı, Hatıra türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Anı, Hatıra, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Klasik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Nora Ephron üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevginin Bağladıkları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Siworae (2000)
Başrollünde oyuncu Jun Ji-hyun yer aldığı, yönetmenliğini Lee HyunSeung üstlendiği film Mektup türünde izleyicisini bekliyor.Mektup, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siworae isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Şölen (1998)
Başrollünde oyuncu Ulrich Thomsen yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Vinterberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şölen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Hülya Koçyiğit yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölmüş Bir Kadının Mektupları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Özlem, Tolga ve Emre çok iyi arkadaştır. Tolga ve Özlem evlidir. Özlem’in ise Emre ile ilişkisi vardır. Özlem’e gelen bir mektup ile Tolga bu ilişkiyi öğrenir. Yaşanan bu karmaşık ilişkide farklı duyguların yaşanması anlatılmaktadır.