up
ara

Müzikal Filmleri

Yeni Müzikal Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Müzikal filmleri listelenmektedir.

En İyi Müzikal Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Müzikal filmleri listelenmektedir.
8.6
Yeni taç giyen Kraliçe Elsa büyülü güçlerini kullanarak yaşadığı ülkeyi yanlışlıkla dondurur. Kız kardeşi Anna, bir dağ adamı, sevimli bir ren geyiği ve bir kardanadam ile işbirliği yaparak büyüyü bozmaya çalışacaktır.
8.5
Gerçek yaşamda evlenme hazırlığı yapan bir damat, kendi kendine yüzük provası yaparken ölüler diyarına geçmesini ve orada sevgilisine bir türlü kavuşamayan ölü gelin ile tanışmalarını anlatan keyifli bir animasyondur.
8.9
Haydut Flynn Rider, Rapunzel tarafından rehin alınınca macera başlar.
6.8
Hürmüz, birbirinden habersiz olan altı adamla evlenmiştir. Haftanın her bir gününde bir kocasını ağırlayan Hürmüz'ün gönlü aslında bir doktordadır. Hasta numarası yaparak doktoru evine getirtir ve onu da kendisine aşık eder. 7 adamı birden idare etmeye çalışan Hürmüz'ü zor anlar beklemektedir.
8.7
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
La La Land (2016)
Sebastian oldukça başarılı bir klasik jazz müzisyenidir. En büyük hayali, insanlara müziğini duyurmak ve sevdirmektir. Mia ise oyuncu seçmelerine hazırlanan ve ünlü bir aktris olmayı hayal eden genç bir kızdır. Bir gün bu iki hayalperestin yolu, Los Angeles trafiğinde kesişir. Hayallerine ulaşmaları imkansız gibi görünse de aralarında başlayan aşk, onlara bambaşka bir dünyanın kapısını açacaktır.
8.7
Başrollünde oyuncu Kajol yer aldığı, yönetmenliğini Aditya Chopra üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rab Ne Bana Di Jodi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Müslüm (2018)
Arabesk müziğin efsane isimlerinden Müslüm Gürses'in hayatını anlatan biyografi filmi. Film, Müslüm Gürses'in Adana Halkevi'ndeki ustası Limoncu Ali'den aldığı müzik ve hayat eğitimini, eşi Muhterem Nur'un hayatında nasıl rol oynadığını konu alıyor. Senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı filmin baş rollerini ise Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor paylaşıyor
8.9
Başrollünde oyuncu Katrina Kaif yer aldığı, yönetmenliğini Yash Chopra üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jab Tak Hai Jaan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Başrollünde oyuncu Johnny Depp yer aldığı, yönetmenliğini Rob Marshall üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sihirli Orman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Sefiller (2012)
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tom Hooper üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sefiller isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Kendisine yapılan büyü yüzünden ürkütücü bir yaratığa dönüşen bir prens yıllardır şatosunda tek başına yaşamaktadır. Bir gün bir tüccar, şatosuna gelir ve ondan izinsiz bir gül koparır. Bunun üzerine çok sinirlenen canavar, tüccarı tutsak eder. Tüccarın kızı Belle, babasının serbest kalmasına karşılık şatoda tutsak olmayı kabul eder. Zaman içinde korkunç canavar ile aralarında duygusal bir bağ kurulur.
8.3
Rio 2 (2014)
Başrollünde oyuncu Anne Hathaway yer aldığı, yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rio 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Film, 60'lı yılların sonunda Londra'da kurulan efsanevi müzik grubu Queen'in sembol ismi Freddie Mercury'i ve grubun Live Aid konserine kadar ilerleyen sürecini anlatıyor.
8.6
Once (2006)
Başrollünde oyuncu Glen Hansard yer aldığı, yönetmenliğini John Carney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Once isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Başrollünde oyuncu Ranbir Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Ayan Mukherjee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeh Jawaani Hai Deewani isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Beca'nın, Barden Üniversitesi'nde birinci yılıdır. Okulun The Bellas adlı kız müzik grubuna katılır. Grup kısa bir süre sonra, okulun erkek grubuyla kıyasıya bir rekabete girer.
8.4
Başrollünde oyuncu Ozzy Osbourne yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Değirmen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Mutsuz bir evlilik, yeni bir aşk, ihanet dedikodular ve pişmanlıklar...
9.2
Devdas (2002)
Başrollünde oyuncu Kiron Kher yer aldığı, yönetmenliğini Sanjay Leela Bhansali üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Devdas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Müzikal Filmleri

En iyi yabancı yapım Müzikal filmleri listelenmektedir.

Yerli Müzikal Filmleri

En iyi yerli yapım Müzikal filmleri listelenmektedir.