up
ara
ÜYELER
DİĞER

Netflix Filmleri

Yeni Netflix Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Netflix filmleri listelenmektedir.

En İyi Netflix Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Netflix filmleri listelenmektedir.
7.1
Bright (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bright isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Arq (2016)
Enerji ihtiyacının giderek artması üzerine bilim adamları, yeni bir enerji kaynağı bulmanın peşine düşer ve bir laboratuvarda araştırmalara başlarlar. Olan bitenden habersiz olan bir çift, bir sabah bu laboratuvarda uyanırlar. Hiçbir şey hatırlamayan çift, bu olayların hergün tekrarlandığını fark ederler ve laboratuvarın amacını çözmeye çalışırlar.
6.4
Okja (2017)
Başrollünde oyuncu Jake Gyllenhaal yer aldığı, yönetmenliğini Joon-ho Bong üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Okja isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Bruce Greenwood yer aldığı, yönetmenliğini Mike Flanagan üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerald's Game isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Death Note (2017)
Death Note, Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata tarafından yazılmış olan ünlü Japon mangasından uyarlanan 2017 yapımı Netflix filmidir.
7.3
iBoy (2017)
Netflix'in bilim kurgu filmi iBoy, kafasına akıllı telefon parçaları yerleştirildikten sonra dijital alanda bazı üstün yeteneklere sahip olan bir gencin yaşadığı olayları ele alıyor.
9.7
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Richie Smyth üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jadotville Kuşatması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Başrollünde oyuncu Sasha Grey yer aldığı, yönetmenliğini Ronna Gradus üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hot Girls Wanted isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Açık Ev (2018)
Başrollünde oyuncu Dylan Minnette yer aldığı, yönetmenliğini Matt Angel üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Açık Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Başrollünde oyuncu Miley Cyrus yer aldığı, yönetmenliğini Sofia Coppola üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Very Murray Christmas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Naked (2017)
Başrollünde oyuncu Dennis Haysbert yer aldığı, yönetmenliğini Michael Tiddes üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Naked isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
7 Anos (2016)
Başrollünde oyuncu Alex Brendemühl yer aldığı, yönetmenliğini Roger Gual üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 7 Anos isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Clinical (2017)
Netflix'in psikolojik gerilim filmi Clinical, bir psikiyatristin yaşadığı tüyler ürpertici olayları ele alıyor.

Yabancı Netflix Filmleri

En iyi yabancı yapım Netflix filmleri listelenmektedir.

Yerli Netflix Filmleri

En iyi yerli yapım Netflix filmleri listelenmektedir.