up
ara

Netflix Filmleri

Yeni Netflix Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Netflix filmleri listelenmektedir.

En İyi Netflix Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Netflix filmleri listelenmektedir.
7.1
Bright (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bright isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Arq (2016)
Enerji ihtiyacının giderek artması üzerine bilim adamları, yeni bir enerji kaynağı bulmanın peşine düşer ve bir laboratuvarda araştırmalara başlarlar. Olan bitenden habersiz olan bir çift, bir sabah bu laboratuvarda uyanırlar. Hiçbir şey hatırlamayan çift, bu olayların hergün tekrarlandığını fark ederler ve laboratuvarın amacını çözmeye çalışırlar.
6.9
Okja (2017)
Başrollünde oyuncu Jake Gyllenhaal yer aldığı, yönetmenliğini Joon-ho Bong üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Okja isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Başrollünde oyuncu Bruce Greenwood yer aldığı, yönetmenliğini Mike Flanagan üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerald's Game isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Death Note (2017)
Death Note, Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata tarafından yazılmış olan ünlü Japon mangasından uyarlanan 2017 yapımı Netflix filmidir.
7.3
The Ritual (2017)
The Ritual, 2017 İngiltere yapımı, gerilim-korku türünde bir Netflix filmidir. Birlikte tatil yapmayı planlayan 5 yakın arkadaştan biri İsveç'te hiking yapmayı hayal etmektedir. Ancak o günü göremeden trajik bir şekilde hayatını kaybeder. Bunun üzerine arkadaşları onun dileğini gerçekleştirmek üzere kamp ve yürüyüş ekipmanlarını hazırlayarak yola koyulurlar. Ancak yürüyüşleri sırasında başka bir yöne sapmaları felaketlerinin başlangıcı olacaktır.
7.3
iBoy (2017)
Netflix'in bilim kurgu filmi iBoy, kafasına akıllı telefon parçaları yerleştirildikten sonra dijital alanda bazı üstün yeteneklere sahip olan bir gencin yaşadığı olayları ele alıyor.
8.8
Başrollünde oyuncu Adriana Ugarte yer aldığı, yönetmenliğini Oriol Paulo üstlendiği film Dram, Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Dram ve Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fırtına Anı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları Fırtına Anı hakkındaki fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
How It Ends, dünyanın sonunu getirecek olan gizemli bir felaketin tam ortasında yaşanan bir kurtarma operasyonunu konu edinen 2018 yapımı Netflix filmidir.
9.7
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Richie Smyth üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jadotville Kuşatması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Oyuncu kadrosunda Clara Rugaard, Rose Byrne, Hilary Swank gibi isimlerin yer aldığı I am Mother filminin yönetmenliğini Grant Sputore yapmaktadır. İnsan soyunun tükenmesinin ardından bir genç kız anaç bir robot anne tarafından yer altına kaldırılır. Ancak genç kızın hayatı başka bir insanla karşılaşmasının ardından altüst olur.
6.5
Açık Ev (2018)
Başrollünde oyuncu Dylan Minnette yer aldığı, yönetmenliğini Matt Angel üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Açık Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Apostle (2018)
Apostle, gerilim, korku türünde bir Netflix filmidir. Ana karada yaşanan eşitsizliklerden bıkan ve çeşitli suçlar işledikleri için kaçmak zorunda kalan bir grup insan tarafından ıssız bir adada bir tarikat kurulmuştur. Kız kardeşi bu tarikat tarafından kaçırılan genç bir adam kız kardeşini kurtarmak için her şeyi göze alarak adaya gider.
9.0
Kevin Costner ve Woody Harrelson'un başrollerinde yer aldığı Netflix filmi Teksas Eyaleti Özel Polis Biriminde görev almış iki eski sıkı polis azılı suçlular Bonnie ve Clyde'ı yakalamak ve öldürme adına maceraya atılır.
5.0
Başrollünde oyuncu Sasha Grey yer aldığı, yönetmenliğini Ronna Gradus üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Belgesel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hot Girls Wanted isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
7 Anos (2016)
Başrollünde oyuncu Alex Brendemühl yer aldığı, yönetmenliğini Roger Gual üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 7 Anos isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Lady J (2019)
Şehvet düşkünü bir markiyle yaşadığı aşk sonucunda hayal kırıklığı yaşayan dul bir kadın artık intikam planları yapmaya başlar.
0.0
Yönetmenliğini Filip Renč'in yaptığı The Devil's Mistress adlı film İkinci Dünya Savaşı'nın çıkmak üzere olduğu yıllarda hırslı bir aktrisin hayallerinin peşinde koştuğu günleri ekranlara getiriyor. Hayallerinin peşinde koşan genç kadın Joseph Goebbels'in metresi haline gelince hayatı farklı bir boyut alır. Filmin kadrosunda Tatiana Pauhofová, Karl Markovics, Gedeon Burkhard gibi oyuncular yer almaktadır.
0.0
Clinical (2017)
Netflix'in psikolojik gerilim filmi Clinical, bir psikiyatristin yaşadığı tüyler ürpertici olayları ele alıyor.
0.0
Başrollünde oyuncu Miley Cyrus yer aldığı, yönetmenliğini Sofia Coppola üstlendiği film Netflix türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Netflix, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Very Murray Christmas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Netflix Filmleri

En iyi yabancı yapım Netflix filmleri listelenmektedir.

Yerli Netflix Filmleri

En iyi yerli yapım Netflix filmleri listelenmektedir.