up
ara

Yabancı Netflix Filmleri

Neokur puanlarına göre en iyi yabancı Netflix filmleri listelenmiştir.
7.1
Bright (2017)
7.9
8.0
Arq (2016)
Enerji ihtiyacının giderek artması üzerine bilim adamları, yeni bir enerji kaynağı bulmanın peşine düşer ve bir laboratuvarda araştırmalara başlarlar. Olan bitenden habersiz olan bir çift, bir sabah bu laboratuvarda uyanırlar. Hiçbir şey hatırlamayan çift, bu olayların hergün tekrarlandığını fark ederler ve laboratuvarın amacını çözmeye çalışırlar.
6.9
Okja (2017)
7.9
Death Note (2017)
Death Note, Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata tarafından yazılmış olan ünlü Japon mangasından uyarlanan 2017 yapımı Netflix filmidir.
8.3
Oyuncu kadrosunda Clara Rugaard, Rose Byrne, Hilary Swank gibi isimlerin yer aldığı I am Mother filminin yönetmenliğini Grant Sputore yapmaktadır. İnsan soyunun tükenmesinin ardından bir genç kız anaç bir robot anne tarafından yer altına kaldırılır. Ancak genç kızın hayatı başka bir insanla karşılaşmasının ardından altüst olur.
8.8
7.3
The Ritual (2017)
The Ritual, 2017 İngiltere yapımı, gerilim-korku türünde bir Netflix filmidir. Birlikte tatil yapmayı planlayan 5 yakın arkadaştan biri İsveç'te hiking yapmayı hayal etmektedir. Ancak o günü göremeden trajik bir şekilde hayatını kaybeder. Bunun üzerine arkadaşları onun dileğini gerçekleştirmek üzere kamp ve yürüyüş ekipmanlarını hazırlayarak yola koyulurlar. Ancak yürüyüşleri sırasında başka bir yöne sapmaları felaketlerinin başlangıcı olacaktır.
7.8
iBoy (2017)
Netflix'in bilim kurgu filmi iBoy, kafasına akıllı telefon parçaları yerleştirildikten sonra dijital alanda bazı üstün yeteneklere sahip olan bir gencin yaşadığı olayları ele alıyor.
6.0
How It Ends, dünyanın sonunu getirecek olan gizemli bir felaketin tam ortasında yaşanan bir kurtarma operasyonunu konu edinen 2018 yapımı Netflix filmidir.
6.5
Yönetmenliğini Joe Berlinger'İn yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Zac Efron, Lily Collins, Elizabeth Kloepfer, Haley Joel Osment gibi isimler yer almaktadır. Film 1989 yılının Florida'sında geçmektedir, idam edilen ünlü seri katil Ted Bundy'nin hayatı anlatılmaktadır. Karizmasını kullanarak genç kızlara ve kadınlara yakınlaşan ve tecavüz edip öldüren seri katil Ted ile uzun dönemli kız arkadaşı Liz arasındaki sorunlu ilişki filmin ana konusudur.
6.5
Açık Ev (2018)
9.0
Kevin Costner ve Woody Harrelson'un başrollerinde yer aldığı Netflix filmi Teksas Eyaleti Özel Polis Biriminde görev almış iki eski sıkı polis azılı suçlular Bonnie ve Clyde'ı yakalamak ve öldürme adına maceraya atılır.
5.0
6.0
Apostle (2018)
Apostle, gerilim, korku türünde bir Netflix filmidir. Ana karada yaşanan eşitsizliklerden bıkan ve çeşitli suçlar işledikleri için kaçmak zorunda kalan bir grup insan tarafından ıssız bir adada bir tarikat kurulmuştur. Kız kardeşi bu tarikat tarafından kaçırılan genç bir adam kız kardeşini kurtarmak için her şeyi göze alarak adaya gider.
0.0
Clinical (2017)
Netflix'in psikolojik gerilim filmi Clinical, bir psikiyatristin yaşadığı tüyler ürpertici olayları ele alıyor.
0.0
Beats (2019)
Müzikal kariyerine geri dönme uğraşında olan bir menajer ile kız kardeşini kaybettikten sonra büyük bir üzüntü yaşayan genç ve yetenekli adamın yollarının kesişmesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Chris Robinson yapmaktadır.
0.0
Cambridge Analytica adlı bir veri şirketinin 2016 ABD Başkanlık seçimlerinin ardından nasıl sosyal medyanın karanlık yönünün sembolü haline geldiğinin anlatıldığı belgesel filmin yönetmenliğini Jehane Noujaim, Karim Amer ikilisi yapmaktadır.
0.0
Cristina Jacob'un yönetmenliğini yaptığı film 16 yaşındaki genç Andrei'nin aşk hayatını konu ediniyor. Ramona'ya deli gibi aşık olan Andrei, göz alıcı otel çalışanı Anemona ile tanışınca farklı duygulara kapılır.
0.0
Naked (2017)
0.0
San Francisco'da yaşayan Gabriela katıldığı bir yarışmada büyük ödülü kazanır ve Yeni Zelenda'daki pansiyonun sahibi olur. Pansiyonun onarımı için tanıştığı müteahhit Gabriela'nın hayatında da büyük onarımlar yapar.
0.0
0.0
Tall Girl (2019)
/ 2