up
ara
ÜYELER
DİĞER

New York Filmleri

Yeni New York Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni New York filmleri listelenmektedir.

En İyi New York Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi New York filmleri listelenmektedir.
8.0
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
8.3
Eşinden boşandıktan sonra sıradan bir hayat yaşayan Tom Popper'ın hayatı babasından ona 6 penguenin miras kalmasıyla değişir. Çocuklarının penguenleri çok sevmesinin üzerine Tom, dairesini buzdan oluşan bir kış parkına dönüştürerek penguenlerle yaşamaya başlar.
7.8
Renkli bir gelecekte bir taksi sürücüsü aniden kendini kozmik bir silahın peşindeki ana karakter olarak bulur. Aynı zamanda Evil ve Mr. Zorg ile de mücadele etmek zorundadır.
7.7
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini Mary Harron üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Sapığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Brooklyn (2015)
Filmde yaşamını sürdürdüğü ülkesini bırakıp New York’a taşınan Eilis’in bir süre sonra ülkesine geri dönmek zorunda olması ve vereceği karar anlatılmaktadır.
8.1
Başrollünde oyuncu Dan Aykroyd yer aldığı, yönetmenliğini Ivan Reitman üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Kahramanlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Avcıları 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Manhattan (1979)
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Manhattan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Bir kutup ayısı ile üç arkadaşının evlerini kurtarmak için New York’a gitmeleri ve orada yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır.
9.7
New York (2009)
Başrollünde oyuncu Irrfan Khan yer aldığı, yönetmenliğini Kabir Khan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Natalie Portman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, New York türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York, I Love You isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Elf (2003)
Başrollünde oyuncu Peter Dinklage yer aldığı, yönetmenliğini Jon Favreau üstlendiği film New York türünde izleyicisini bekliyor.New York, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elf isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Dövüş (2009)
Başrollünde oyuncu Luis Guzm yer aldığı, yönetmenliğini Dito Montiel üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dövüş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Helen, ressam sevgilisi tarafından terk edilmesinin ardından uyuşturucu bağımlısı olan Bobby ile aşk yaşamaya başlar. Evsizlerle beraber yaşamaya başlayan ikili bu çevreden kurtulmaya çalışır.
5.0
Magi (2015)
Kardeşi Marla’nın özel çağrısına karşılık vererek İstanbul’a gelen Olivia kardeşinin ölüm haberi ile karşılaşır. Bu ölümden etkilenen Olivia kardeşinin ölümünün ardındaki esrarengiz olayı çözmeye karar verir.

Yabancı New York Filmleri

En iyi yabancı yapım New York filmleri listelenmektedir.

Yerli New York Filmleri

En iyi yerli yapım New York filmleri listelenmektedir.