up
ara
ÜYELER
DİĞER

Öğrenci Filmleri

Yeni Öğrenci Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Öğrenci filmleri listelenmektedir.

En İyi Öğrenci Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Öğrenci filmleri listelenmektedir.
9.3
Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts’taki dördüncü yılı büyük bir yarışma ile açılır. 3 okul arasında gerçekleşecek olan yarışmaların katılımcılarından biri de Harry'dir. Tuzaklarla dolu olan bu yarışmalarda Lord Voldemort'un da parmağı olduğu ortaya çıkar.
5.9
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
7.7
Delibal (2015)
Mimarlık öğrencisi olan Barış, hobi olarak müzik ile ilgilenmektedir ve hayattan keyif almasını seven bir kişidir. Daha ilk gördüğü anda hayatı boyunca hissetmemiş olduğu bir duyguya kapılır. Daima ıskalayan aşk bu kez karşısındadır fakat henüz adını bile bilmiyordur bu kızın. Bir şekilde ona ulaşan Barış, Fisun'u bu aşka nasıl ikna edecektir? Fisun'un planlarında, okulunu derece ile tamamladıktan sonra Amerika'da master yapmak vardır. Zeki, yakışıklı, içten ve samimi olan Barış, Fisun'u kendisine aşık etmeyi başarır. Bir rüya aleminde gibi yaşamakta olan aşıkların bu rüyası bir gün kabusa dönecektir.
9.0
Whiplash (2014)
Gelecek vaadeden bir davulcu ve sadist sayılabilecek kadar sert müzik öğretmeni arasındaki hikaye konu alınıyor.
9.1
Babasını kaybeden Ahmet adında bir öğrenci burslu okumak üzere Özel Çamlıca Lisesi'ne gelir. Hababam sınıfına verilen Ahmet, sınıf arkadaşlarının aksine okumaya çok hevesli çalışkan bir öğrencidir. Hababam sınıfı Ahmet'i kendilerine benzetmeye çalışırlar ama Ahmet onlara iyi bir ders verir.
6.9
Barda (2007)
Uyuşturucunun da etkisi ile, sürekli ezilmiş ve kuçümsenmiş bir grup gencin ait olmadıkları, kabul görmedikleri bir yerdeki barda kendilerini şiddet, kan ve cinayet ile kabul ettirme çabası anlatılır filmde.
9.0
Kopma (2011)
Başrollünde oyuncu Lucy Liu yer aldığı, yönetmenliğini Tony Kaye üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Öğretmen türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kopma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
17 Yeniden (2009)
Mike O’Donnell, okulun popüler öğrencilerinden biridir ve önünde parlak bir gelecek vardır. Ancak o hamile kalan kız arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Aradan geçen 20 yıldan sonra Mike çok mutsuz ve pişmandır. Kendisine 17 yaşına geri dönme şansı verilir. Ancak şimdiki aklıyla o yaşlara geri dönmek onu zor bir duruma sokar.
7.1
Başrollünde oyuncu Adile Naşit yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bitirimler Sınıfı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Beca'nın, Barden Üniversitesi'nde birinci yılıdır. Okulun The Bellas adlı kız müzik grubuna katılır. Grup kısa bir süre sonra, okulun erkek grubuyla kıyasıya bir rekabete girer.
8.3
Başrollünde oyuncu Christiane Paul yer aldığı, yönetmenliğini Dennis Gansel üstlendiği film Siyaset türünde izleyicisini bekliyor.Siyaset, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehlikeli Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Heiran (2009)
Başrollünde oyuncu Khosro Shakibai yer aldığı, yönetmenliğini Shalizeh Arefpoor üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Lise türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heiran isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Koro (2014)
Başrollünde oyuncu Dustin Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini François Girard üstlendiği film Müzik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Müzik, Öğretmen türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Başrollünde oyuncu Chad Michael Murray yer aldığı, yönetmenliğini Mark Rosman üstlendiği film Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde izleyicisini bekliyor.Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Öğrenci türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Külkedisi Masalı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Denzel Washington yer aldığı, yönetmenliğini Denzel Washington üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem Münazaracılar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Salih Kalyon yer aldığı, yönetmenliğini Emre Akay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Okul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adab-ı Muaşeret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Başrollünde oyuncu Antonio Banderas yer aldığı, yönetmenliğini Liz Friedlander üstlendiği film Dans türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dans, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuralsızlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Başrollünde oyuncu Jessica Alba yer aldığı, yönetmenliğini Raja Gosnell üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerçek Öpücük isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Okul arkadaşları tarafından dışlanan, içine kapanık bir kız olan Carrie, sinirlendiği zaman doğaüstü yeteneklerinin ortaya çıktığını fark eder ve bu güçleri arkadaşlarından intikam almak için kullanır.
7.0
Fransa'da eğitim veren bir okuldaki kötü durumda olan öğrencilere kötü öğretmenler getirerek okullarını kurtarmaya çalışan okul yöneticilerinin hikayesi anlatılmaktadır.

Yabancı Öğrenci Filmleri

En iyi yabancı yapım Öğrenci filmleri listelenmektedir.

Yerli Öğrenci Filmleri

En iyi yerli yapım Öğrenci filmleri listelenmektedir.