up
ara
ÜYELER
DİĞER

Parodi Filmleri

Yeni Parodi Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Parodi filmleri listelenmektedir.

En İyi Parodi Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Parodi filmleri listelenmektedir.
8.4
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kingsman: Gizli Servis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.4
Başrollünde oyuncu Matt Lanter yer aldığı, yönetmenliğini Jason Friedberg üstlendiği film Parodi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Parodi, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Biri Beni Isırdı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başrollünde oyuncu Billy Crystal yer aldığı, yönetmenliğini Danny DeVito üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Kara Mizah türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annemi Trenden Nasıl Atarım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Superfast! (2015)
Başrollünde oyuncu Andrea Navedo yer aldığı, yönetmenliğini Jason Friedberg üstlendiği film Parodi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Parodi, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Superfast! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Eski sevgilisinin şeytanlarını çıkarmasının ardından gelen, Marlon Wayans’ın Malcolm olarak başrolde yer aldığı filmin devamı, yeni bir sevgili ve onun iki çocuğu ile tam gaz geliyor. Hayallerindeki eve taşınmalarından sonra Malcolm, çılgın paranormal olaylar yaşamaya başlıyor. Omurgaları gıdıklayan ve muhteşem can alıcı noktaları olan A Haunted House 2, son çıkan doğaüstü korku filmi yapımlarından esinleniyor ve tabi dizilerden de… ev de gerçekte yalnızca lanetlenmiş bir ev değil!
0.0
Yeni evliler Malcolm (Marlon Wayans) ve Keisha (Essence Atkins) taşındıkları evde yalnız olmadıklarını keşfederler fakat ruhlar onlardan evvel davranır ve ruhlarını ele geçirirler , bu durumdan kurtulmaya kararlı olan Malcolm, bir rahip (Cedric the Entertainer) pisişik güçleri olan (Nick Swardson) günümüzün hayalet avcıları gibi görevlendireceği insanlardan yardım alır.

Yabancı Parodi Filmleri

En iyi yabancı yapım Parodi filmleri listelenmektedir.

Yerli Parodi Filmleri

En iyi yerli yapım Parodi filmleri listelenmektedir.