up
ara

Yeni Psikoloji Filmleri

Son yıllarda yayına girmiş en yeni Psikoloji filmleri listelenmiştir.
8.9
Split (2017)
Kişilik bölünmesini konu alan psikolojik gerilim filmi Split, sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiş olan ve bunun bir sonucu olarak bünyesinde 24 farklı karakter barındıran Kevin adındaki genç adamın hayatına odaklanıyor.
8.3
Filmde yaşı küçük olduğu için oruç tutmasına izin verilmeyen Adem’in oruç tuttuğu günündeki zorlukları konu alır.
7.8
Demolition (2015)
Karısını trafik kazasında kaybettikten sonra toparlanamayan Davis’in, hayatına sıfırdan başlamasını konu alan filmdir.
7.4
Başrollünde oyuncu Emma Watson yer aldığı, yönetmenliğini Alejandro Amenábar üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korku Terapisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Başrollünde oyuncu Bruce Greenwood yer aldığı, yönetmenliğini Gabriele Muccino üstlendiği film Ölüm türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Ölüm, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babalar ve Kızları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Shut In (2016)
Mary Portman adında bir psikolog, ailesiyle birlikte geçirdikleri bir trafik kazasında kocasını kaybetmiş, oğlu ise bitkisel hayata girmiştir. Psikolojisi altüst olan kadın, bir yandan kendi oğlunun ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da başka çocuklarla ilgilenerek acısını hafifletmeye çalışmaktadır. Bir gün bu küçük çocuklardan biri olan Tom, kar fırtınasının olduğu bir gece ortadan kaybolur. Bu soğukta dışarıda kalamayacağı düşünülen çocuğun öldüğü düşünülmektedir. Bu olay Mary ve kendi oğlu için korku dolu günleri beraberinde getirecektir.
6.8
Anomalisa (2015)
Başrollünde oyuncu David Thewlis yer aldığı, yönetmenliğini Charlie Kaufman üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anomalisa isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Başrollünde oyuncu Nilüfer Açıkalın yer aldığı, yönetmenliğini Caner Alper üstlendiği film Psikoloji türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Psikoloji, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çekmeceler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.3
Başrollünde oyuncu Cloris Leachman yer aldığı, yönetmenliğini Christopher Landon üstlendiği film Psikoloji türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Psikoloji, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Scouts Guide to the Zombie Apocalypse isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Look away (2018)
Look, Away lise öğrencisi olan Maria'nın hayatını psikolojik çözümlemelerle anlatan Assaf Bernstein'in gerilim türündeki bir filmidir.
4.5
Yarım (2015)
On beş yaşındaki Fidan’ın zeka geriliği olan otuzlu yaşlarındaki bir adamla evlendirilmesi ve bu evlilik sonrası yaşadıkları anlatılmaktadır.
10.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ritesh Batra üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden THE SENSE OF AN ENDING isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Filmde psikolojik sorunlu olarak bitirdiği askerliğinin ardından yeni bir iş bulan Vincent’in, yeni işi olarak koruduğu Arap kızına olan duyguları anlatılıyor.
0.0
Psişik (2016)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Zafer Kaya üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Psişik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Özlem, Tolga ve Emre çok iyi arkadaştır. Tolga ve Özlem evlidir. Özlem’in ise Emre ile ilişkisi vardır. Özlem’e gelen bir mektup ile Tolga bu ilişkiyi öğrenir. Yaşanan bu karmaşık ilişkide farklı duyguların yaşanması anlatılmaktadır.
0.0
Fanatic (2016)
Başrollünde oyuncu Johnny Nguyen yer aldığı, yönetmenliğini Charlie Nguyen üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fanatic isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!