up
ara
ÜYELER
DİĞER

Rahip Filmleri

Yeni Rahip Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Rahip filmleri listelenmektedir.

En İyi Rahip Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Rahip filmleri listelenmektedir.
8.3
Spotlight (2015)
Kilisede gerçekleşen bir taciz ve bu tacizi araştıran gazetecileri konu alıyor.
8.3
Sahtekar (2007)
Başrollünde oyuncu Angelina Jolie yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sahtekar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
2018 ABD yapımı gerilim korku filmi The Nun, intihar etmiş olan bir rahibeyi araştırmak üzere Romanya'da bulunan sırlarla dolu bir manastıra gönderilen bir rahip ile rahibenin başından geçen olayları ele alıyor.
5.5
El Club (2015)
Rahiplikten sonra inzivaya çekilen dört rahip ve onların başında duran bir rahibe. Geçmişlerinde yaptıkları hatalar yıllar sonra gün yüzüne çıkmaya başlar. Tüm rahipler endişeli bir bekleyişe girer.
6.0
Suikastçi (2015)
Onu büyüten insanların suikastçı olarak yetiştirdiği genç bir kadının son görevi kuzenini öldürmektir. Assassin’ın yapacağı seçimi konu alır.
6.0
Başrollünde oyuncu Jessica Biel yer aldığı, yönetmenliğini Timothy Linh Bui üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Noel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pudra Mavisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Yabancı Rahip Filmleri

En iyi yabancı yapım Rahip filmleri listelenmektedir.

Yerli Rahip Filmleri

En iyi yerli yapım Rahip filmleri listelenmektedir.